Zlevněné zboží
Celkem 1931 produktů
Kulmofén
Bravo B 4502 BIANCO LINEA
ihned k expedici
682 Kč
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
| Příkon/výkon: | 1000 W |
| Barva: | Bílá |
Solná lampa
Rabalux 76009 IGDRASIL 1xE14 MAX 15W oranžová+dvěvo
ihned k expedici
530 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Oranžová |
| Série: | IGDRASIL |
Výsuvný odsavač par
Candy CBT6130/3X
ihned k expedici
2 290 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 329 m3/h |
Paměťová karta
Lexar SDXC 128GB UHS-I U1 LSD128BBEU300
ihned k expedici
1 067 Kč
| Kapacita: | 128 GB |
| Typ paměťové karty: | SDXC |
Držák na televizi 26-55"
Omega OUTV400T držák na zeď naklápěcí pro TV 26-55"
ihned k expedici
418 Kč
| Typ držáku: | Naklápěcí |
| Nosnost: | 45 kg |
| Barva: | Černá |
Teploměr
Maxxo IRT02
ihned k expedici
1 461 Kč
| Napájení: | AA |
| Typ teploměru: | Digitální |
| Počet baterií: | 2 |
Cestovní rychlovarná konvice
Concept RK 7010
ihned k expedici
399 Kč
| Příkon/výkon: | 600 W |
| Celkový objem: | 0.4 l |
| Barva: | Bílá/šedá |
Sendvičovač
Bravo B 4239 bílý čtverce
ihned k expedici
634 Kč
| Příkon/výkon: | 800 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet sendvičů: | 2 |
Rychlovarná konvice
Bravo B 4222 béžová
ihned k expedici
398 Kč
| Příkon/výkon: | 900 W |
| Celkový objem: | 1 l |
| Barva: | Béžová |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43460 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, fluorescentní oranžová/khaki zelená, oboustranná, univerzální velikost
ihned k expedici
236 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Oranžová/Zelená |
| Světelný tok: | 180 lm |
Elektrický ohřívač vody
Electrolux EWH 100 AZR EEC SLIM
Doprava zdarma
ihned k expedici
7 590 Kč
| Celkový objem: | 100 l |
| Umístění: | Horizontální i vertikální |
| Energetická třída: | C |
Stolní ventilátor
G3Ferrari G50017
ihned k expedici
433 Kč
| Průměr vrtule: | 23 cm |
| Barva: | Bílá |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1884 10 ks Aquamarine Metallic Line
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 260 Kč
| Počet kusů v sadě: | 10 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Kulmofén
Bravo B 4291
ihned k expedici
614 Kč
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
| Příkon/výkon: | 1000 W |
| Barva: | Černá/červená |
Rychlovarná konvice
Bravo B 4574 LEA BÉŽOVÁ
ihned k expedici
534 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Celkový objem: | 1 l |
| Barva: | Růžová |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
