Zlevněné zboží
Celkem 1932 produktů
Roušky
Ochranné roušky hygienické, balení 50ks, rozměr 17,5x9,5cm, třívrstvá s filtrační vložkou, CE certifikát (8856700)
ihned k expedici
86 Kč
| Typ ochranné pracovní pomůcky: | Rouška |
Jednoplotýnkový vařič
Bravo B 4267
ihned k expedici
801 Kč
| Příkon/výkon: | 1500 W |
| Počet plotýnek: | 1 |
| Barva: | Bílá |
SDHC paměťová karta
Maxell SDHC 32GB CL10 X-SERIES 854424
ihned k expedici
573 Kč
| Kapacita: | 32 GB |
| Typ paměťové karty: | SDHC |
Kuchyňská váha
Bravo B 5112 oranžová
ihned k expedici
341 Kč
| Nosnost: | 10 kg |
| Barva: | Oranžová |
| Odchylka: | 0.001 kg |
Kuchyňská váha
Bravo B 5112 zelená
ihned k expedici
341 Kč
| Nosnost: | 10 kg |
| Barva: | Zelená |
| Odchylka: | 0.001 kg |
Stolní ventilátor
Punex PFT1030
ihned k expedici
262 Kč
| Průměr vrtule: | 30 cm |
| Barva: | Bílá |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
Sáčky do vysavače
Koma AG28S - AEG Vampyr č.28 textilní, 4k
ihned k expedici
138 Kč
| Počet ks v balení: | 4 |
| Typ filtru: | Mikrofiltr |
| Použití filtru: | Jednorázové |
Paměťová karta
Lexar 128GB CF 3600x Pro Fast
Doprava zdarma
ihned k expedici
7 666 Kč
| Kapacita: | 128 GB |
| Typ paměťové karty: | CF |
Mobilní klimatizace
Clatronic CL3672
Doprava zdarma
ihned k expedici
9 801 Kč
| Max. výkon chlazení: | 8000 Btu/h |
| Doporučený prostor: | 40 m3 |
| Energetická třída: | A |
Mobilní klimatizace
Clatronic CL3671
Doprava zdarma
Akce
Akce
ihned k expedici
8 997 Kč
| Max. výkon chlazení: | 7000 Btu/h |
| Energetická třída: | A |
LED žárovka
Emos ZQ7221 LED žárovka Classic R50 6W E14 neutrální bílá
ihned k expedici
89 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
Vánoční osvětlení
Relux RXL 275 Nano ř. 100LED 7,4m WW TM
ihned k expedici
225 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 7.4 m |
LED žárovka
Emos ZQ5170 LED žárovka Classic A67 18W E27 teplá bílá
ihned k expedici
199 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 18 W |
BT reproduktor
Emos E0074 FREESTYLER, černá
ihned k expedici
374 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Bluetooth: | Ano |
Podlahový sáčkový vysavač
Electrolux PD82-4MB
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 479 Kč
| Příkon/výkon: | 600 W |
| Barva: | Modrá |
| Hlučnost: | 57 dB |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-074937 MÜNSTER 28 cm
ihned k expedici
504 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Kempingová židle
ProGarden KO-FD8300470hned Kempingová židle skládací šedohnědá
ihned k expedici
314 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Kempingová židle |
LED žárovka
Retlux RLL 453 R50 E14 Spot 8W DL
ihned k expedici
83 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 8 W |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
