Zlevněné zboží
Celkem 1926 produktů
Konferenční stolek
Signal TIFFANY A černá/pomeranč, 50cm
Poslední kus
skladem
2 832 Kč
| Barva: | Černá/oranžová |
| Materiál desky: | Kov |
Konferenční stolek
Signal TIFFANY A černá/zelená, 50cm
Poslední kus
skladem
2 814 Kč
| Barva: | Černá/zelená |
| Materiál desky: | Kov |
Komoda
Forte BREATHTAKER BTHK233-Q191 terracotta/dub (3*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 83 |
Komoda
Forte ALICE ACSK321-U72 terracotta (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 121.00 |
Vitrína
Jurek Meble Ademo 1 ořech 52/180/41cm
Poslední kus
skladem
4 100 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 180 |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá CT-972 GREY2 (CT-972 GREY2)
Poslední kus
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Hnědá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Konferenční stolek
Jurek Meble Ademo 9 ořech 100/45/60cm
Poslední kus
skladem
3 400 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Vitrína
Forte Louoto LTOV723R-M946 ,61x198x42cm, barva dub artisan/ písková, 2*karton
Poslední kus
skladem
4 000 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 197.2 cm |
Stropní svítidlo
Brilliant Brelight Slimline (G80570A75) d500, 36W, 4150lm, DO, dřevo
Poslední kus
skladem
2 400 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Šatní skříň
ARKOS German 200 - bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 216 cm |
Dřevěný jídelní stůl
Karpiš Kambio 180x90cm Dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
22 900 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Designový |
Sedací souprava
Arkos LEO I-R-II, látka: Cremona 04 - levý roh
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
43 900 Kč
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM HYPE s opěrami imitace kůže černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
8 500 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Pohovka
EgoItaliano PACO (2x el.výsuv) kůže Bull 6329, 208cm, code: 1342
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
72 400 Kč
| Šířka (cm): | 208.00 |
| Materiál: | Kůže |
| Barva primární: | Hnědá |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM BOTO imitace kůže cashmere/cashmere nohy
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 500 Kč
| Barva primární: | Kašmír |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Sedací souprava
Emagra Bangkok/P pravá, látka: Habana light Grey
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
43 280 Kč
| Šířka (cm): | 288.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
