Zlevněné zboží
Celkem 1933 produktů
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5977 Bodové svítidlo ATI 2xE14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
613 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Eglo (39268) LED Nástěnné svítidlo CLIMENE 2xLED/4,2W
Poslední kus
ihned k expedici
2 124 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.2 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (95435) LED Bodové svítidlo BERNEDO 1xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
564 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní zápustné svítidlo
Avide (9571125) d12cm, 6W, 4000K, 420lm
Poslední kus
ihned k expedici
138 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (96553) LED Bodové svítidlo SERAS 2xGU10/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 229 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | E |
Lustr
Eglo (96986) Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 400mm stříbrná
Poslední kus
ihned k expedici
2 098 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Koupelnové stropní svítidlo
Philips (3434787P0) LED koupelnové svítidlo LED/17W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 186 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Světelný tok: | 1700 lm |
Podhledové svítidlo
Eglo (96164) LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/2,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
297 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2.7 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (95952) Stropní svítidlo FABELLA 1xE27/60W/230
Poslední kus
ihned k expedici
564 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5058131PN) Bodové svítidlo Pongee
Poslední kus
ihned k expedici
503 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Philips (3111031P0) LED stropní svítidlo MYLIVING MAUVE 1xLED/17W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
493 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Rabalux 5584 Lois LED 3W 170 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
183 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Ledko (LEDKO/00285) Nelio
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 55 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | A |
Stropní svítidlo
Immax (07154-B30) NEO LITE PERFECTO 30x30cm, 24W, Tuya WIFI, černá
Poslední kus
ihned k expedici
2 046 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Vestavné svítidlo
KM 3000224 Svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
780 Kč
| Max. příkon zdroje: | 0.6 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 71061 Zentai E14 1x MAX 40W černá/ satin sklo
Poslední kus
ihned k expedici
990 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | - |
Matrace
Enzio Junior NEW 200 x 90cm, Výška 14 cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 990 Kč
| Výška: | 14 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Polštář z paměťové bio pěny
Perdormire Bio Moore Levandule 72 x 42 Bio moore
Poslední kus
ihned k expedici
2 290 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 72x42 |
| Tvar: | Obdélník |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Lummax ADRIANA 8W, 560lm, 4000K, IP44, 40cm, černá
Poslední kus
ihned k expedici
999 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Světelný tok: | 560 lm |
Luxusní povlečení
Pip Studio Kyoto Nights Pink 140x200, 70x90
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 699 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Jídelní stůl z masivu
Gregory Topaz 8 dub masiv 180x90x22 olej+vosk
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
16 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Designový |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
