Zlevněné zboží
Celkem 1926 produktů
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6757 LED bodové svítidlo AGATA GU10/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8271 Venkovní nástěnné svítidlo OSLO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 450 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Materiál: | Kov/ plast |
Podhledové svítidlo
Eglo (94046) LED podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/2,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
209 Kč
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
Závěsné svítidlo
Eglo (49692) Závěsné svítidlo BODMIN 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 648 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo (96581) LED Stropní svítidlo OBIEDA 1xLED/11W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
928 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo (97031) LED Stolní lampa TARANDELL 1xLED/6,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 171 Kč
| Typ: | Stolní lampa |
| Barva: | Matný chrom |
| Výška: | 44.5 cm |
Podhledové svítidlo
Eglo (96164) LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/2,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
297 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2.7 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Ideal Lux (6840) LUCE Závěsné svítidlo 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 775 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 5569 Lois stropní svítidlo LED 6W 350 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
164 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Nipeko NOW (8896) Svítidlo set bílé-zlaté
Poslední kus
ihned k expedici
932 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Immax (07062L) NEO FUENTE stropní svítidlo bílé sklo 60cm včetně Smart zdroje 3xE27 RGBW Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 338 Kč
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Immax (07074L-15) NEO sada 2x CANTO Smart stropní svítidlo 15x15cm 12W černé Zigbee 3.0 +DO
Poslední kus
ihned k expedici
1 288 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | A |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 7127 Taverna Venkovní nástěnné svítidlo 1xE27/15W/230V IP44
Poslední kus
ihned k expedici
593 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Černá |
LED reflektor
Ledko (LEDKO/00025) LED reflektor VENUS, LED, 50W, 4000 (K), IP65
Poslední kus
ihned k expedici
965 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Světelný tok: | 4250 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 7247 DURBE RGBW LED/10W/230V IP54 Wi-Fi Tuya
Poslední kus
ihned k expedici
780 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
Závěsné svítidlo
Ledko (LEDKO/00285) Nelio
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 55 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | A |
Stropní svítidlo
Avide (9570520) LED HELIOS D38 24W
Poslední kus
ihned k expedici
655 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Avide (9570751) LED VARINA, 52W, 2600Lm, 4000K
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 190 Kč
| Max. příkon zdroje: | 52 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo 39509 SIRACUSA 10xE27
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
17 256 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 10 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 3697 PHAEDRA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
251 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Zápustné svítidlo
Eglo 900963 LED RAPITA 750lm, 3000K, 6,5W
Poslední kus
ihned k expedici
479 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
