kombinovaná chladnička Zanussi ZRT 18100 WA
Katalogové číslo: 45924
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
momentálně vyprodáno
podívejte se prosím na aktuálně dostupné produkty
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
Kombinovaná chladnička Zanussi ZRT 18100WA
- Volně stojící chladnička Zanussi ZRT18100WA s mrazákem v horní části v bílém provedení o objemu 173l.
- LED osvětlení vám poskytne nejen dostatek světla pro přehled uvnitř, ale hlavně šetří výdaje za elektrickou energii.
- Chladnička má funkci automatického odmrazování a možnost závěsů dveří dle vaší potřeby.
- V chladící části se nachází 2+1 police rozdělující prostor na 4 části, přičemž ve spodní části si ukládejte potraviny do hlubokého plastového šuplíku.
- V mrazící části o objemu 41 l se nachází prostor rozdělený drátěnou policí na 2 části.
- Mrazící kapacita po uložení potravin do mrazáku jsou 3kg za 24hod.
- Volně stojící chladnička Zanussi ZRT18100WA pracuje ve třídě spotřeby A+ a při případném výpadku proudu udrží vnitřní teplotu po dobu 19hod.
Technické parametry:
- Barva Bílá
- Počet kompresorů 1
- Příkon (W) 95
- Ovládání Mechanické
- Odmrazování mrazničky Ruční
Energetický informační list
- Instalace Volně stojící spotřebič
- Kategorie výrobku Chladnička s mrazničkou
- Energetická třída A+
- Spotřeba el.energie (W/h) 0.564
- Odhadovaná roční spotřeba (KWh) 215
- Čistá kapacita chladícího prostoru (l) 132
- Čistá kapacita chladnější zóny (l) 0
- Čistý objem mrazáku (l) 41
- Technologie zchlazování Statická
- Akumulační doba (h) 17
- Zmrazovací kapacita (kg/24h) 3
- Klimatická třída SN-N-ST
- Hlučnost (dB(A)) 40
Rozměry a instalace
- Výška (mm) 1209
- Šířka (mm) 496
- Hloubka (mm) 606
- Výška balení (mm) 1260
- Šířka balení (mm) 545
- Hloubka balení (mm) 665
- Čistá hmotnost (kg) 36.6
Přílohy ke stažení:
Technické parametry
| Energetická třída: | A+ |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 120.9 cm |
| Spotřeba el. energie: | 0.564 kWh |
| Celkový objem: | 173 l |
| Beznámrazová = nofrost: | Ne |
| Akumulační doba: | 17 hod. |
| Antibakteriální ochrana: | Ne |
| Dětská pojistka: | Ne |
| Displej: | Ne |
| Funkce ventilátoru: | Ne |
| Hloubka: | 60.6 cm |
| Hlučnost: | 40 dB |
| Mrazící výkon: | 3 kg/24h |
| Nulová zóna: | Ne |
| Objem lednice: | 132 l |
| Objem mrazáku: | 41 l |
| Oddělené regulace: | Ne |
| Osvětlení: | Žárovka |
| Počet polic lednice: | 2 |
| Počet přihrádek mrazáku: | 1 |
| Super chlazení: | Ne |
| Super mrazení: | Ne |
| Šířka: | 49.6 cm |
| Umístění mrazáku: | Nahoře |
| Výrobník ledu: | Ne |
| Zaměnitelné otvíraní: | Ano |
| Antibakteriální filtr: | Ne |
| Klimatická třída: | SN/ST/N |
| Kovový držák lahví: | Ne |
| Ovládání: | Mechanické |
| Počet dveří: | 2 |
| Počet kompresorů: | 1 |
| Úprava proti otiskům prstů: | Ne |
| Varovný signál: | Žádný |
| Varovný signál mrazáku: | Žádný |

