Šuplíkový mrazák Zanussi ZFU 19400 WA
Katalogové číslo: 46158
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
momentálně vyprodáno
podívejte se prosím na aktuálně dostupné produkty
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
Šuplíkový mrazák Zanussi ZFU 19400 WA
Šuplíkový mrazák Zanussi ZFU19400WA o objemu 168l a v provedení bílé barvy s energetickým hodnocením A+. Uvnitř najdete 5 polic/šuplíků na ukládání potravin. Tlačítko rychlého zmrazení vám umožňuje rychle zmrazit potraviny, které byly čerstvě vložené do mrazničky, aby byla zachována jejich maximální čerstvost a minimální kazivost. S touto mrazničkou Zanussi ZFU19400WA energetické třídy A+ učiníte chytrou volbu. Zcela vyhovuje evropské legislativě energetických štítků a ve srovnání s vaším starým spotřebičem snižuje vaše účty za energii.
Technické údaje
- Hrubý objem mrazáku (l) 190
- Barva Bílá
- Čistý objem mrazáku (l) 168
- Chladivo R600a
- Energetická třída A+
- Spotřeba el.energie (W/h) 0.658
- Předpokládaná roční spotřeba energie (kWh) 240
- Zmrazovací kapacita (kg/24h) 20
Rozměry a instalace
- Výška (mm) 1250
- Akumulační doba (h) 18
- Hlučnost podle IEC 704-3 (dB(A)) 40
- Šířka (mm) 545
- Příkon (W) 160
- Hloubka (mm) 640
- Čistá hmotnost (kg) 44.75
- Šířka balení (mm) 595
- Hloubka balení (mm) 665
- Výška balení (mm) 1295
Energetický informační list
- Klimatická třída SN-N-ST-T
- Kategorie výrobku Šuplíková mraznička
- Instalace Volně stojící spotřebič
- EAN kód produktu 7332543252343
- Energetická třída A+
- ColorEnglish White
- Odhadovaná roční spotřeba (KWh) 240
- Technologie zchlazování Statická
- Akumulační doba (h) 18
- Zmrazovací kapacita (kg/24h) 20
- Klimatická třída SN-N-ST-T
- Hlučnost (dB(A)) 40
Přílohy ke stažení:
Technické parametry
| Energetická třída: | A+ |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 168 l |
| Počet přihrádek mrazáku: | 5 |
| Výška: | 125 cm |
| Akumulační doba: | 18 hod. |
| Beznámrazová = nofrost: | Ne |
| Hloubka: | 64 cm |
| Mrazící výkon: | 20 kg/24h |
| Spotřeba el. energie: | 0.658 kWh |
| Šířka: | 54.5 cm |
| Zaměnitelné otvíraní: | Ano |
| Hlučnost: | 40 dB |
| Klimatická třída: | SN/N/ST/T |
| Ovládání: | Mechanické |
| Super mrazení: | Ano |
| Typ mrazáku: | Policový |
| Varovný signál: | Akustický + optický |
| Zámek: | Ne |
| Zamrazovací tác: | Ano |

