Kombinovaný sporák Zanussi ZCK242G1WA
Katalogové číslo: 135447
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
momentálně vyprodáno
podívejte se prosím na aktuálně dostupné produkty
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
Specifikace
- Typ varné desky: Plynová
- Typ víka: ocelový plech, v barvě
- Levá přední varná zóna: střední hořák, 2000W/71mm
- Levá zadní varná zóna: střední hořák, 2000W/71mm
- Pravá přední varná zóna: velký hořák, 2600W/102mm
- Pravá zadní varná zóna: malý hořák, 1000W/55mm
- Typ trouby: Elektrická
- Čištění trouby: Černý smalt
- Jednoduše čistitelné dveře
- Odvod par v zadní části sporáku
Výkon
- Typ ohřevu desky: Plynová
- Čištění trouby: Černý smalt
- Plocha největšího plechu (cm²): 1120
- Vnitřní objem (l): 56
- Pravá přední zóna - výkon/průměr: 2600W/102mm
- Pravá zadní zóna - výkon/průměr: 1000W/55mm
- Levá přední zóna - výkon/průměr: 2000W/71mm
- Levá zadní zóna - výkon/průměr: 2000W/71mm
Instalace
- Barva: Bílá
- Požad. jištění (A): 2x10
Energie
- Třída energetické účinnosti: A
- Max. příkon (W): 1825.6
- Spotřeba energie se standardním zatížením (kWh/cyklus): 0.84
- Spotřeba energie se standardním zatížením, režim s ventilátorem (kWh/cyklus):0.84
Ostatní
- PNC: 943 004 779
- Systém tepelné úpravy: Tradiční+gril
- Rozměry (mm): 850x500x500
- Napájecí napětí (V): 230
- Délka kabelu (m): 1.5
- Instalace: Volně stojící spotřebič
- Funkce trouby: Spodní ohřev, Gril, vrchní ohřev, Horní + spodní ohřev
- Gril: elektrický pevně ukotvený
- Výbava trouby - plechy: 1 smaltovaný plech na pečení koláčů
- Výbava trouby - rošty: 1 chromovaný otočný rošt
- Výsuvy ve výbavě: Vlisované kolejnice
- EAN kód produktu: 7332543403103
Přílohy ke stažení:
Technické parametry
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 58 l |
| Šířka: | 50 cm |
| Barva: | Bílá |
| Horký vzduch: | Ne |
| Displej: | Ne |
| Bezpečnostní pojistka: | Ano |
| Časovač: | Ano |
| Funkce ventilátoru: | Ne |
| Gril: | Ano |
| Hloubka: | 50 cm |
| Hodiny: | Ne |
| Krycí víko: | Plech |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Počet programů: | 4 |
| Příkon/výkon: | 1825 W |
| Samočištění: | Žádné |
| Trysky na propan-butan: | Ne |
| Výška: | 85 cm |
| Zapalování: | Žádné |
| Horní a spodní ohřev: | Ano |
| Horní ohřev: | Ano |
| Kruhové topné těleso: | Ne |
| Otočný rožeň: | Ne |
| Retro design: | Ne |
| Rozmrazování: | Ne |
| Spodní ohřev: | Ano |
| Teplotní sonda: | Ne |
| Vysouvání plechu: | Prolisy |

