ZAHRADA a HOBBY
Nejprodávanější produkty v kategorii ZAHRADA a HOBBY
| 1 |
|
Extol Craft (11110) plachta PE nepromokavá STANDARD, 2x3m |
ihned k expedici
|
75 Kč | |
| 2 |
|
Extol Craft (11123) plachta PE nepromokavá STANDARD, 3x4m |
ihned k expedici
|
151 Kč | |
| 3 |
|
Extol Craft (11111) 3x5m |
ihned k expedici
|
198 Kč |
Celkem 3505 produktů
Vodovodní kuchyňská baterie
Pyramis CAPRICCIO CHROM
ihned k expedici
2 299 Kč
| Barva: | Chrom |
| Páková: | Ano |
| Se sprškou: | Ne |
Kempingová židle
ProGarden KO-FD8300470hned Kempingová židle skládací šedohnědá
ihned k expedici
283 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Kempingová židle |
Aku zahradní fukar
Total TABLI2001 Fukar zahradní AKU, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
sleva 15% s kodem JARO15
ihned k expedici
975 Kč
| Druh pohonu: | Akumulátorový |
| Foukání: | Ano |
| Příkon/výkon: | 20 V |
Aku řetězová pila
Extol Premium 8891923 jednoruční SHARE20V, 12cm, bez baterie a nabíječky
ihned k expedici
1 099 Kč
| Příkon/výkon: | 20 V |
| Délka lišty: | 12 cm |
Zahradní rukavice
Extol Premium 8856646 rukavice nylonové, bezešvé, polomáčené v latexu, velikost 10
ihned k expedici
47 Kč
| Velikost: | 10" |
Solární sprcha
G21 Amber 60 l, černo-stříbrná
Doprava zdarma
ihned k expedici
4 990 Kč
| Objem vody v nádrži: | 60 l |
| Výška: | 228 cm |
| Kohoutek na nohy: | Ano |
Luxusní zahradní jídelní židle
Couture Jardin POLO dining chair šedá
ihned k expedici
2 358 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Hliníkový rám, venkovní akrylová tkanina |
| Typ: | Zahradní nábytek |
Luxusní set zahradních jídelních židlí
Couture Jardin POLO dining chair šedá set 4ks
Doprava zdarma
Set produktů
Set produktů
ihned k expedici
9 432 Kč
| Barva: | Šedá |
| Počet kusů v setu: | 4 |
| Materiál: | Hliníkový rám, venkovní akrylová tkanina |
Plastová židle
Keter Sicilia grafitová
ihned k expedici
468 Kč
| Barva: | Grafit |
| Materiál: | Plast |
| Typ: | Zahradní židle |
Solární sprcha
G21 Ruby 40 l, černá
ihned k expedici
3 590 Kč
| Objem vody v nádrži: | 40 l |
| Výška: | 227 cm |
| Kohoutek na nohy: | Ano |
Solární sprcha
G21 Raven 40 l, černá
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 490 Kč
| Objem vody v nádrži: | 40 l |
| Výška: | 227 cm |
| Kohoutek na nohy: | Ano |
Kolíkovací přípravek
Extol Craft 901803 sada 44ks, s vrtáky a kolíky O 6-8-10mm
ihned k expedici
239 Kč
Nůž s výměnným břitem
Extol Premium (8855020) samozasouvací, bezpečnostní mechanismus automatického zasunutí břitu po ztrátě kontaktu palce
ihned k expedici
99 Kč
Náhradní nůž do sekačky
Fieldmann FZR 9025-B Nůž pro sekačky FZR 4608-B/4614-B
ihned k expedici
51 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
