Samostatná vestavná trouba Whirlpool OAS KP8V1 IX
Katalogové číslo: 200600
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
momentálně vyprodáno
podívejte se prosím na aktuálně dostupné produkty
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
EAN kód8003437938818 Typvestavná samostatná Kategorie troubyelektronická Druh troubyhorkovzdušná + kruhové topné těleso Vlastnosti Energetická třídaA+ Index energetické účinnosti (2010/30 / EC)81,3 Spotřeba energie - Konvenční funkce0,89 kWh/cyklus Spotřeba energie - Teplovzdušní funkce0,69 kWh/cyklus DesignUniverzální Barvanerez Displej trouby / kávovaruoranžový grafický Kontrola teplotyelektronická Kontrola časuelektronická Funkce trouby Pečení s párouano Speciální funkceano Teplovzdušný ohřev / Ventilátor s topným tělesemano Statický horní + spodní ohřevano Grilano Samočištění troubyPyrolýza Výbava Ovládáníknoflíky Typ knoflíkůzápustné otočné Typ dveříceloskleněný vnitřek - SMART-CLEAN Počet a typ skel ve dveřích trouby3 / venkovní tmavošedé Otvírání dveřídolů Chlazení dveříano Madlovyčnívající Příslušenství trouby Počet roštů1 / nerez Počet a typ mělkých plechů1 / smalt Počet a typ hlubokých plechů1 / smalt Technické údaje Vnitřní objem trouby71 l Tvar vnitřních stěnhladké Material / barva interiérusmalt / šedá Výkon grilu2200 W Maximální příkon trouby3300 W Napětí220-240 V Frekvence50 Hz Proudová pojistka16 A Spotřeba energie v pohotovostním režimu (2010/30/EC)< 1,0 W Spotřeba energie ve vypnutém režimu (2010/30/EC)< 0,5 W Rozměry (vxšxh)595x595x551 mm Rozměry s obalem (vxšxh)670x640x650 mm Hmotnost27,1 kg Hmotnost s obalem28,4 kgPřílohy ke stažení:
Technické parametry
| Energetická třída: | A+ |
| Celkový objem: | 71 l |
| Barva: | Nerezová |
| Horký vzduch: | Ano |
| Gril: | Ano |
| Časovač: | Ano |
| Displej: | Ano |
| Funkce ventilátoru: | Ano |
| Hloubka: | 55.1 cm |
| Hodiny: | Ano |
| Mikrovlnný ohřev: | Ne |
| Počet programů: | 8 |
| Samočištění: | Pyrolýza |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Výška: | 59.5 cm |
| Hloubka pro vestavbu: | 56 cm |
| Horní a spodní ohřev: | Ano |
| Horní ohřev: | Ne |
| Kruhové topné těleso: | Ano |
| Napětí: | 230 V |
| Otočný rožeň: | Ne |
| Parní ohřev: | Ano |
| Příkon/výkon: | 3300 W |
| Retro design: | Ne |
| Rozmrazování: | Ne |
| Spodní ohřev: | Ne |
| Spotřeba energie - ohřev: | 0.89 kWh |
| Spotřeba energie -horký vzduch: | 0.69 kWh |
| Šířka pro vestavbu: | 56 cm |
| Teplotní sonda: | Ne |
| Úprava proti otiskům prstů: | Ano |
| Vysouvání plechu: | Teleskopické |
| Výška pro vestavbu: | 58.3 cm |
GPSR - Odpovědná osoba
Whirlpool CR, spol. s r.o., prague_recepce@whirlpool.com, 251001001, Radlická 3201/14, Praha 5 - Smíchov 15000, Česká republika


