Výpis produktů výrobce Whirlpool
Nejprodávanější produkty v kategorii Whirlpool
| 1 |
|
Whirlpool AMW 439 NB |
ihned k expedici
|
5 999 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool AKZ9 6230 NB |
ihned k expedici
|
7 999 Kč | |
| 3 |
|
Whirlpool WHVP 62F LT SK |
ihned k expedici
|
8 290 Kč |
Celkem 197 produktů
Kompaktní vestavná trouba
Whirlpool W11I MS180
Doprava zdarma
ihned k expedici
14 999 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 29 l |
| Barva: | Černá |
Vestavná kombinovaná chladnička
Whirlpool WHC18 T323 P
Doprava zdarma
ihned k expedici
23 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.49 kWh |
| Výška: | 177 cm |
Vestavný odsavač par
Whirlpool WCT 64 FLY X
ihned k expedici
3 790 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 53.4 cm |
| Výkon odsávání: | 224 m3/h |
Vestavná kombinovaná chladnička
Whirlpool WHC20 T593 P
Doprava zdarma
ihned k expedici
26 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 177 kWh/annum |
| Výška: | 193.5 cm |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WBO 3O33 PL X
Doprava zdarma
ihned k expedici
13 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Viditelný |
Samostatná vestavná trouba
Whirlpool OMSK58HU1SX
Doprava zdarma
A +
A +
ihned k expedici
9 990 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Celkový objem: | 71 l |
| Barva: | Nerezová |
Samostatná vestavná trouba
Whirlpool OMSK58RU1SX
Doprava zdarma
ihned k expedici
12 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Celkový objem: | 71 l |
| Barva: | Nerezová |
Vestavná kombinovaná chladnička
Whirlpool SP40 812 EU 2
Doprava zdarma
ihned k expedici
25 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.67 kWh |
| Výška: | 193.5 cm |
Vestavná pračka
Whirlpool BI WMWG 91485 EU
Doprava zdarma
ihned k expedici
16 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Spotřeba el. energie: | 0.56 kWh |
| Náplň: | 9 kg |
Plynová varná deska
Whirlpool GMWL 628/IXL EE
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 490 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Vestavná kombinovaná chladnička
Whirlpool ART 98101
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
11 990 Kč
| Energetická třída: | F |
| Spotřeba el. energie: | 282 kWh/annum |
| Výška: | 193.5 cm |
Indukční varná deska
Whirlpool WVH 92 K/1
Doprava zdarma
ihned k expedici
29 990 Kč
| Šířka: | 83 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WIP 4O33N PLE S B
Doprava zdarma
ihned k expedici
13 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Vestavná mikrovlnná trouba
Whirlpool MBNA910X
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 499 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Celkový objem: | 22 l |
Sklokeramická varná deska
Whirlpool WRD 6030 B
ihned k expedici
4 990 Kč
| Šířka: | 30 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 2 |
Samostatná vestavná trouba
Whirlpool OMK58CU1SB
Doprava zdarma
A +
A +
ihned k expedici
10 490 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Celkový objem: | 71 l |
| Barva: | Černá |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool W7I HT40 T
Doprava zdarma
ihned k expedici
15 790 Kč
| Energetická třída: | C |
| Počet sad: | 15 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Plynová varná deska
Whirlpool GOFL 629/NB1
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 990 Kč
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WH6IC11BS7LSA0
Doprava zdarma
ihned k expedici
15 290 Kč
| Energetická třída: | C |
| Spotřeba el. energie: | 0.63 kWh |
| Počet sad: | 11 |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WH7PA15AM60
Doprava zdarma
ihned k expedici
19 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Počet sad: | 15 |
| Ovládací panel: | Viditelný |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WSIC 3M27 C (rozbaleno)
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 206 Kč
| Energetická třída: | E |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
