Výpis produktů výrobce Whirlpool
Nejprodávanější produkty v kategorii Whirlpool
| 1 |
|
Whirlpool WMF250G |
skladem
|
8 490 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool OMSK58RU1SB |
ihned k expedici
|
12 990 Kč | |
| 3 |
|
Whirlpool WBUL021 |
ihned k expedici
|
12 990 Kč |
Celkem 197 produktů
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool W8I HT58 TS
Doprava zdarma
ihned k expedici
22 690 Kč
| Energetická třída: | B |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Vestavná kombinovaná chladnička
Whirlpool WHC20 T352
Doprava zdarma
Záruka 15 let
Záruka 15 let
ihned k expedici
23 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 193.5 cm |
| Barva: | Bílá |
Vestavná kombinovaná chladnička
Whirlpool WHC18 T323 P
Doprava zdarma
ihned k expedici
23 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.49 kWh |
| Výška: | 177 cm |
Vestavná kombinovaná chladnička
Whirlpool WHC18 T574 P
Doprava zdarma
ihned k expedici
24 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 177 cm |
| Barva: | Bílá |
Vestavná kombinovaná chladnička
Whirlpool SP40 812 EU 2
Doprava zdarma
ihned k expedici
25 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.67 kWh |
| Výška: | 193.5 cm |
Vestavná kombinovaná chladnička
Whirlpool WHC20 T593 P
Doprava zdarma
skladem
26 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 177 kWh/annum |
| Výška: | 193.5 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
