Výpis produktů výrobce Whirlpool
Nejprodávanější produkty v kategorii Whirlpool
| 1 |
|
Whirlpool AKT 8900 BA |
ihned k expedici
|
9 490 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool WCN 65 FLX |
ihned k expedici
|
3 490 Kč | |
| 3 |
|
Whirlpool WSIO 3T125 6PE X |
ihned k expedici
|
10 890 Kč |
Celkem 197 produktů
Vestavná mikrovlnná trouba
Whirlpool W11I MW161 (rozbaleno)
Doprava zdarma
ihned k expedici
17 990 Kč
Kompaktní vestavná trouba
Whirlpool W11I MS180
Doprava zdarma
ihned k expedici
14 999 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 29 l |
| Barva: | Černá |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool W8I HF58 TU
Doprava zdarma
ihned k expedici
15 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Vestavná kombinovaná chladnička
Whirlpool ART 98101
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
11 990 Kč
| Energetická třída: | F |
| Spotřeba el. energie: | 282 kWh/annum |
| Výška: | 193.5 cm |
Ostrůvkový odsavač par
Whirlpool AKR 504 IX/1
Doprava zdarma
skladem
19 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 100 cm |
| Výkon odsávání: | 713 m3/h |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WH7PA15AM60
Doprava zdarma
ihned k expedici
19 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Počet sad: | 15 |
| Ovládací panel: | Viditelný |
Vestavná kombinovaná chladnička
Whirlpool WHC20D021B2
Doprava zdarma
ihned k expedici
20 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.49 kWh |
| Výška: | 194 cm |
Samostatná vestavná trouba
Whirlpool W COLLECTION W9 OM2 4S1 P BSS
Doprava zdarma
A +
A +
ihned k expedici
13 999 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Celkový objem: | 73 l |
| Barva: | Černá/nerezová |
Vestavná monoklimatická chladnička
Whirlpool WHSD18A011B2
Doprava zdarma
skladem
21 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.25 kWh |
| Výška: | 177 cm |
Samostatná vestavná trouba
Whirlpool W7 OS4 4S1 P
Doprava zdarma
A +
A +
ihned k expedici
14 999 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Spotřeba el. energie: | 0.91 kWh |
| Celkový objem: | 73 l |
Vestavná jednodvéřová chladnička
Whirlpool AFB 18402
Doprava zdarma
ihned k expedici
15 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.64 W |
| Výška: | 180 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
