Výpis produktů výrobce Whirlpool
Nejprodávanější produkty v kategorii Whirlpool
| 1 |
|
Whirlpool GOWL 728/NB |
ihned k expedici
|
9 990 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool W7 OS4 4S1 P |
ihned k expedici
|
14 999 Kč | |
| 3 |
|
Whirlpool WL S5360 BF/W |
ihned k expedici
|
12 990 Kč |
Celkem 197 produktů
Vestavná pračka
Whirlpool BI WMWG 71483E EU N
Doprava zdarma
Záruka 10 let
Záruka 10 let
skladem
14 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 69 kWh/100 cyklů |
| Náplň: | 7 kg |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WH6IC11BS7LSA0
Doprava zdarma
ihned k expedici
15 290 Kč
| Energetická třída: | C |
| Spotřeba el. energie: | 0.63 kWh |
| Počet sad: | 11 |
Indukční varná deska
Whirlpool WF S1577 CPNE
Doprava zdarma
ihned k expedici
15 490 Kč
| Šířka: | 77 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool W7I HT40 T
Doprava zdarma
ihned k expedici
15 790 Kč
| Energetická třída: | C |
| Počet sad: | 15 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WIO 3O540 PELG
Doprava zdarma
ihned k expedici
15 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Komínový odsavač par
Whirlpool WHVS 93F LT BSS/1
Doprava zdarma
skladem
15 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 89.5 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WH6PB10BS7A0
Doprava zdarma
skladem
15 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Spotřeba el. energie: | 0.51 kWh |
| Počet sad: | 10 |
Vestavná mikrovlnná trouba
Whirlpool W7 MD440
Doprava zdarma
ihned k expedici
9 999 Kč
| Celkový objem: | 31 l |
| Gril: | Ano |
| Otevírání dvířek: | Výklopné |
Vestavná pračka
Whirlpool BI WMWG 91485 EU
Doprava zdarma
ihned k expedici
16 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Spotřeba el. energie: | 0.56 kWh |
| Náplň: | 9 kg |
Sušička prádla
Whirlpool WP C9 WBS EE
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Náplň: | 9 kg |
| Hloubka: | 68 cm |
Sušička prádla
Whirlpool C WD 94M WBS CZ
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Náplň: | 9 kg |
| Hloubka: | 67.5 cm |
Vestavná pračka
Whirlpool BI WMWG 91484E EU
Doprava zdarma
Záruka 10 let
Záruka 10 let
ihned k expedici
12 999 Kč
| Energetická třída: | C |
| Spotřeba el. energie: | 65 kWh/100 cyklů |
| Náplň: | 9 kg |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WH6IB16AM6T0
Doprava zdarma
ihned k expedici
17 490 Kč
| Energetická třída: | B |
| Počet sad: | 16 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
