Výpis produktů výrobce Whirlpool
Nejprodávanější produkty v kategorii Whirlpool
| 1 |
|
Whirlpool WSIO 3O34 PFE X |
ihned k expedici
|
13 290 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool WS Q2760 BF |
skladem
|
8 990 Kč | |
| 3 |
|
Whirlpool WHVP 63 LT W |
ihned k expedici
|
4 999 Kč |
Celkem 202 produktů
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WSIO 3O34 PFE X
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
13 290 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.86 kWh |
| Počet sad: | 10 |
Indukční varná deska
Whirlpool WL S3777 NE
Doprava zdarma
skladem
13 490 Kč
| Šířka: | 77 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLRS 7252BS EU
Doprava zdarma
skladem
13 490 Kč
| Energetická třída: | B |
| Náplň: | 7 kg |
| Maximální otáčky: | 1200 |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WIP 4O33N PLE S B
Doprava zdarma
ihned k expedici
13 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WSBO 3O34 PF X
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
13 890 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 67 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WBO 3O33 PL X
Doprava zdarma
ihned k expedici
13 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Viditelný |
Indukční varná deska
Whirlpool WF S4665 CPBF
Doprava zdarma
ihned k expedici
14 490 Kč
| Šířka: | 65 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavná mikrovlnná trouba
Whirlpool WMW57DMB
Doprava zdarma
ihned k expedici
14 490 Kč
| Barva: | Černá |
| Celkový objem: | 40 l |
| Gril: | Ano |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WH6PC11BS7A0
Doprava zdarma
ihned k expedici
14 890 Kč
| Energetická třída: | C |
| Spotřeba el. energie: | 0.63 kWh |
| Počet sad: | 11 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
