Výpis produktů výrobce Whirlpool
Nejprodávanější produkty v kategorii Whirlpool
| 1 |
|
Whirlpool WHVP 82F LT K |
ihned k expedici
|
9 990 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool WSBO 3O34 PF X |
skladem
|
13 890 Kč | |
| 3 |
|
Whirlpool AKR 749/1 WH |
ihned k expedici
|
3 990 Kč |
Celkem 197 produktů
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WSIO 3T125 6PE X
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
10 890 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.96 kWh |
| Počet sad: | 10 |
Pračka s předním plněním
Whirlpool FFS 7269 B EE
Doprava zdarma
skladem
10 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Náplň: | 7 kg |
| Maximální otáčky: | 1200 |
Myčka nádobí
Whirlpool WSFO 3O23 PF X
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 290 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 76 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Samostatná vestavná trouba
Whirlpool WTA C 8411 SC AN
Doprava zdarma
ihned k expedici
11 988 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 73 l |
| Barva: | Antracitová |
Indukční varná deska
Whirlpool WL S1360 NE
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Šířka: | 59 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WIO 3C33 E 6.5
Doprava zdarma
ihned k expedici
9 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Komínový odsavač par
Whirlpool WHBS 62F LT K/1
Doprava zdarma
ihned k expedici
11 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 450 m3/h |
Pračka s plněním plněním
Whirlpool FFB 8469 BV EE
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Náplň: | 8 kg |
| Maximální otáčky: | 1400 |
Samostatná vestavná trouba
Whirlpool OMK58RU1X
Doprava zdarma
A +
A +
ihned k expedici
11 990 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Celkový objem: | 71 l |
| Barva: | Nerezová |
Myčka nádobí
Whirlpool WSFO 3O34 PF
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.66 kWh |
| Počet sad: | 10 |
Indukční varná deska
Whirlpool WF S7560 NE
Doprava zdarma
skladem
12 490 Kč
| Šířka: | 59 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WBC 3C34 PF X
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
12 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Viditelný |
Pračka s předním plněním
Whirlpool FFD 8648 BV EE
Doprava zdarma
skladem
12 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Náplň: | 8 kg |
| Maximální otáčky: | 1600 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
