Výpis produktů výrobce Whirlpool
Nejprodávanější produkty v kategorii Whirlpool
| 1 |
|
Whirlpool AMW 439 NB |
ihned k expedici
|
5 999 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool AKZ9 6230 NB |
ihned k expedici
|
7 999 Kč | |
| 3 |
|
Whirlpool WHVP 62F LT SK |
ihned k expedici
|
8 290 Kč |
Celkem 197 produktů
Plynová varná deska
Whirlpool GOFL 629/WH
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Samostatná vestavná trouba
Whirlpool OMK58HU1X
Doprava zdarma
A +
A +
skladem
8 990 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Celkový objem: | 71 l |
| Barva: | Nerezová |
Plynová varná deska
Whirlpool GOFL 629/NB1
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 990 Kč
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Sklokeramická varná deska
Whirlpool AKT 8900 BA
Doprava zdarma
ihned k expedici
9 490 Kč
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Pračka s předním plněním
Whirlpool FFL 6238 W EE
Doprava zdarma
Záruka 10 let
Záruka 10 let
skladem
9 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Náplň: | 6 kg |
| Maximální otáčky: | 1200 |
Plynová varná deska
Whirlpool GMWL 728/IXL
Doprava zdarma
skladem
9 490 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Počet plotýnek: | 5 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Komínový odsavač par
Whirlpool WHVP 63 LT W
ihned k expedici
4 999 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 713 m3/h |
Samostatná vestavná trouba
Whirlpool AKZ9 6230 NB
Doprava zdarma
A +
A +
ihned k expedici
7 999 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Spotřeba el. energie: | 0.91 kWh |
| Celkový objem: | 73 l |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WSIC 3M27 C
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
9 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 76 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Plynová varná deska
Whirlpool GOWL 728/NB
Doprava zdarma
ihned k expedici
9 990 Kč
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 5 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Komínový odsavač par
Whirlpool WHVP 82F LT K
Doprava zdarma
ihned k expedici
9 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 79.8 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/hod. |
Samostatná vestavná trouba
Whirlpool OMSK58HU1SX
Doprava zdarma
A +
A +
ihned k expedici
9 990 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Celkový objem: | 71 l |
| Barva: | Nerezová |
Vestavná mikrovlnná trouba
Whirlpool AMW 439 NB
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 999 Kč
| Barva: | Černá |
| Celkový objem: | 22 l |
| Gril: | Ano |
Indukční varná deska
Whirlpool WL B1160 BF + dárek dle vlastního výběru
Doprava zdarma
skladem
10 490 Kč
| Šířka: | 59 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLR 6240L EU/N
Doprava zdarma
skladem
10 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Maximální otáčky: | 1200 |
| Náplň: | 6 kg |
Samostatná vestavná trouba
Whirlpool OMK58CU1SB
Doprava zdarma
A +
A +
ihned k expedici
10 490 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Celkový objem: | 71 l |
| Barva: | Černá |
Samostatná vestavná trouba
Whirlpool OMK58CU1SX
Doprava zdarma
A +
A +
ihned k expedici
10 490 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Celkový objem: | 71 l |
| Barva: | Nerezová |
Myčka nádobí
Whirlpool WSFO 3O23 PF
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 790 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.74 kWh |
| Počet sad: | 11 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
