Výpis produktů výrobce Whirlpool
Nejprodávanější produkty v kategorii Whirlpool
| 1 |
|
Whirlpool W7 MD440 |
ihned k expedici
|
9 999 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool WTA C 8411 SC AN |
ihned k expedici
|
11 988 Kč | |
| 3 |
|
Whirlpool W8I HF58 TU |
ihned k expedici
|
15 990 Kč |
Celkem 197 produktů
Kombinovaná chladnička
Whirlpool WHK2 6614 X6E
Doprava zdarma
skladem
29 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Barva: | Inox |
| Výška: | 83.2 cm |
Vestavná kombinovaná chladnička
Whirlpool WH SP70 T232 P
Doprava zdarma
ihned k expedici
33 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.55 kWh |
| Výška: | 194 cm |
Indukční varná deska
Whirlpool SMP 9010 C/NE/IXL
Doprava zdarma
skladem
35 990 Kč
| Šířka: | 86 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Odsavač par pro zabudování do pracovní desky
Whirlpool WDO 93F B K
Doprava zdarma
skladem
36 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 86 cm |
| Výkon odsávání: | 500 m3/h |
Indukční varná deska
Whirlpool WVH 92 K/1
Doprava zdarma
ihned k expedici
29 990 Kč
| Šířka: | 83 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
