Výpis produktů výrobce Whirlpool
Nejprodávanější produkty v kategorii Whirlpool
| 1 |
|
Whirlpool AKT 8900 BA |
ihned k expedici
|
9 490 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool WCN 65 FLX |
ihned k expedici
|
3 490 Kč | |
| 3 |
|
Whirlpool WSIO 3T125 6PE X |
ihned k expedici
|
10 890 Kč |
Celkem 197 produktů
Mikrovlnná trouba
Whirlpool MWP 252 SB
Doprava zdarma
skladem
4 990 Kč
| Výkon mikrovln: | 900 W |
| Celkový objem: | 25 l |
| Barva: | Černá |
Indukční varná deska
Whirlpool WL S1360 NE
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Šířka: | 59 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Komínový odsavač par
Whirlpool WHVS 93F LT BSS/1
Doprava zdarma
skladem
15 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 89.5 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLRS 7252BS EU
Doprava zdarma
skladem
13 490 Kč
| Energetická třída: | B |
| Náplň: | 7 kg |
| Maximální otáčky: | 1200 |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLRA 6261BS EU/N
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Maximální otáčky: | 1200 |
| Náplň: | 6 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
