Výpis produktů výrobce Whirlpool
Nejprodávanější produkty v kategorii Whirlpool
| 1 |
|
Whirlpool WSIO 3O34 PFE X |
ihned k expedici
|
13 290 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool WS Q2760 BF |
skladem
|
8 990 Kč | |
| 3 |
|
Whirlpool WHVP 63 LT W |
ihned k expedici
|
4 999 Kč |
Celkem 197 produktů
Vestavná mikrovlnná trouba
Whirlpool W11I MW161 (rozbaleno)
Doprava zdarma
ihned k expedici
17 990 Kč
Výsuvný odsavač par
Whirlpool AKR 749/1 IX
skladem
3 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.9 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Sklokeramická varná deska
Whirlpool AKT 8190 BA
Doprava zdarma
skladem
8 490 Kč
| Šířka: | 58 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WSBO 3O34 PF X
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
13 890 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 67 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Klasický odsavač par
Whirlpool WCN 65 FLK
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Černá |
Indukční varná deska
Whirlpool WS Q2760 BF
Doprava zdarma
skladem
8 990 Kč
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Myčka nádobí
Whirlpool WSFO 3O23 PF
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 790 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.74 kWh |
| Počet sad: | 11 |
Indukční varná deska
Whirlpool WF S4665 CPBF
Doprava zdarma
skladem
14 490 Kč
| Šířka: | 65 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavná pračka
Whirlpool BI WMWG 71483E EU N
Doprava zdarma
Záruka 10 let
Záruka 10 let
skladem
14 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 69 kWh/100 cyklů |
| Náplň: | 7 kg |
Samostatná vestavná trouba
Whirlpool OMK58HU1X
Doprava zdarma
A +
A +
skladem
8 990 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Celkový objem: | 71 l |
| Barva: | Nerezová |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WH6PB10BS7A0
Doprava zdarma
skladem
15 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Spotřeba el. energie: | 0.51 kWh |
| Počet sad: | 10 |
Indukční varná deska
Whirlpool WL S3777 NE
Doprava zdarma
skladem
13 490 Kč
| Šířka: | 77 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Výsuvný odsavač par
Whirlpool AKR 750 G SD
skladem
4 290 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Indukční varná deska
Whirlpool WF S7560 NE
Doprava zdarma
skladem
12 490 Kč
| Šířka: | 59 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Plynová varná deska
Whirlpool TGML 660 NB
Doprava zdarma
skladem
5 490 Kč
| Barva: | Antracitová |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Komínový odsavač par
Whirlpool WHVP 65F LM K
Doprava zdarma
skladem
6 790 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 375 m3/h |
Myčka nádobí
Whirlpool WSFO 3O23 PF X
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 290 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 76 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Pračka s předním plněním
Whirlpool FFL 6238 W EE
Doprava zdarma
Záruka 10 let
Záruka 10 let
skladem
9 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Náplň: | 6 kg |
| Maximální otáčky: | 1200 |
Ostrůvkový odsavač par
Whirlpool AKR 504 IX/1
Doprava zdarma
skladem
19 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 100 cm |
| Výkon odsávání: | 713 m3/h |
Myčka nádobí
Whirlpool WSFO 3O34 PF
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.66 kWh |
| Počet sad: | 10 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
