Výpis produktů výrobce Whirlpool
Nejprodávanější produkty v kategorii Whirlpool
| 1 |
|
Whirlpool AKR 749/1 NB |
ihned k expedici
|
3 990 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool AKR 749/1 IX |
skladem
|
3 990 Kč | |
| 3 |
|
Whirlpool AKT 8190 BA |
skladem
|
8 490 Kč |
Celkem 197 produktů
Vestavná mikrovlnná trouba
Whirlpool W7 MD440
Doprava zdarma
ihned k expedici
9 999 Kč
| Celkový objem: | 31 l |
| Gril: | Ano |
| Otevírání dvířek: | Výklopné |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool W8I HF58 TU
Doprava zdarma
ihned k expedici
15 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WIO 3C33 E 6.5
Doprava zdarma
ihned k expedici
9 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Plynová varná deska
Whirlpool GOFL 629/WH
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Vestavná kombinovaná chladnička
Whirlpool WHC20 T352
Doprava zdarma
Záruka 15 let
Záruka 15 let
ihned k expedici
23 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 193.5 cm |
| Barva: | Bílá |
Indukční varná deska
Whirlpool WF S1577 CPNE
Doprava zdarma
ihned k expedici
15 490 Kč
| Šířka: | 77 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavný odsavač par
Whirlpool WCTH 63F LEB X
Doprava zdarma
ihned k expedici
7 490 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 51.4 cm |
| Výkon odsávání: | 435 m3/h |
Plynová varná deska
Whirlpool TGML 660 NB
Doprava zdarma
skladem
5 490 Kč
| Barva: | Antracitová |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool WIO 3O540 PELG
Doprava zdarma
ihned k expedici
15 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Vestavný odsavač par
Whirlpool WCT3 63F LTX
Doprava zdarma
ihned k expedici
7 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 51.4 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Samostatná vestavná trouba
Whirlpool W COLLECTION W9 OM2 4S1 P BSS
Doprava zdarma
A +
A +
ihned k expedici
13 999 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Celkový objem: | 73 l |
| Barva: | Černá/nerezová |
Vestavná kombinovaná chladnička
Whirlpool WH SP70 T232 P
Doprava zdarma
ihned k expedici
33 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.55 kWh |
| Výška: | 194 cm |
Vestavná jednodvéřová chladnička
Whirlpool WBUF011
Doprava zdarma
ihned k expedici
12 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.41 kWh |
| Výška: | 100 cm |
Sušička prádla
Whirlpool FFT M22 9X3B EE
Doprava zdarma
Záruka 10 let
A +++
Záruka 10 let
A +++
ihned k expedici
11 999 Kč
| Energetická třída: | A+++ |
| Náplň: | 9 kg |
| Hloubka: | 64.9 cm |
Komínový odsavač par
Whirlpool WHBS 62F LT K/1
Doprava zdarma
ihned k expedici
11 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 450 m3/h |
Vestavná kombinovaná chladnička
Whirlpool WHC18 T574 P
Doprava zdarma
ihned k expedici
24 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 177 cm |
| Barva: | Bílá |
Samostatná vestavná trouba
Whirlpool OMK58RU1X
Doprava zdarma
A +
A +
ihned k expedici
11 990 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Celkový objem: | 71 l |
| Barva: | Nerezová |
Samostatná vestavná trouba
Whirlpool OMK58CU1SX
Doprava zdarma
A +
A +
ihned k expedici
10 490 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Celkový objem: | 71 l |
| Barva: | Nerezová |
Vestavná mikrovlnná trouba
Whirlpool MBNA920B
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 790 Kč
| Barva: | Černá |
| Celkový objem: | 22 l |
| Gril: | Ano |
Vestavná pračka
Whirlpool BI WMWG 91484E EU
Doprava zdarma
Záruka 10 let
Záruka 10 let
ihned k expedici
12 999 Kč
| Energetická třída: | C |
| Spotřeba el. energie: | 65 kWh/100 cyklů |
| Náplň: | 9 kg |
Vestavná myčka nádobí
Whirlpool W8I HT58 TS
Doprava zdarma
ihned k expedici
22 690 Kč
| Energetická třída: | B |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
