Výpis produktů výrobce Siemens
Nejprodávanější produkty v kategorii Siemens
| 1 |
|
Siemens TZ80002A |
ihned k expedici
|
389 Kč | |
| 2 |
|
Siemens TZ80001A |
ihned k expedici
|
319 Kč | |
| 3 |
|
Siemens EX675LYV1E |
skladem
|
24 363 Kč |
Celkem 45 produktů
Indukční varná deska
Siemens EH65KHFB1E
Doprava zdarma
skladem
20 228 Kč
| Šířka: | 60.2 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Komínový odsavač par
Siemens LC91KWW60
Doprava zdarma
A +
A +
skladem
33 236 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Šířka: | 89 cm |
| Výkon odsávání: | 525 m3/h |
Vestavná kombinovaná chladnička
Siemens KI87VVFE1
Doprava zdarma
skladem
20 020 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.59 kWh |
| Výška: | 177.2 cm |
Vestavná mikrovlnná trouba
Siemens BF525LMB1
Doprava zdarma
skladem
8 659 Kč
| Barva: | Černá |
| Celkový objem: | 20 l |
| Gril: | Ne |
Vestavná kombinovaná chladnička
Siemens KI96NNSE0
Doprava zdarma
skladem
22 073 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.63 kWh |
| Výška: | 193.5 cm |
Vestavná monoklimatická chladnička
Siemens KI81RADD0
Doprava zdarma
skladem
27 071 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.24 kWh |
| Výška: | 177.2 cm |
Vestavná monoklimatická chladnička
Siemens KI41RADD1
Doprava zdarma
skladem
26 190 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.76 kWh |
| Výška: | 122.1 cm |
Vestavná kombinovaná chladnička
Siemens KI86NNSE0
Doprava zdarma
skladem
22 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.64 kWh |
| Výška: | 177.2 cm |
Vestaná myčka nádobí
Siemens SN65ZX07CE
Doprava zdarma
skladem
26 136 Kč
| Energetická třída: | B |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Vestavná mikrovlnná trouba
Siemens BF520LMA1
Doprava zdarma
skladem
7 224 Kč
| Barva: | Černá |
| Celkový objem: | 20 l |
| Gril: | Ne |
Vestavná kombinovaná chladnička
Siemens KI86VNSE0
Doprava zdarma
skladem
20 290 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.62 kWh |
| Výška: | 177.5 cm |
Vestavná kombinovaná chladnička
Siemens KB96NNSE0
Doprava zdarma
skladem
35 890 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.702 kWh |
| Výška: | 193.5 cm |
Indukční varná deska s odsáváním
Siemens ED811HQ26E
Doprava zdarma
skladem
65 490 Kč
| Šířka: | 80 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
