Výpis produktů výrobce Severin
Nejprodávanější produkty v kategorii Severin
| 1 |
|
Severin KG 2397 |
skladem
|
1 899 Kč | |
| 2 |
|
Severin MW 7761 Ceramic |
skladem
|
2 999 Kč | |
| 3 |
|
Severin TKS 8846 |
skladem
|
6 999 Kč |
Celkem 296 produktů
Mikrovlnná trouba s grilem
Severin TO 2073
Doprava zdarma
skladem
5 899 Kč
| Výkon mikrovln: | 2 200 W |
| Celkový objem: | 60 l |
| Barva: | Černá |
Jednodvéřová lednice
Severin TKS 8846
Doprava zdarma
skladem
6 999 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.301 kWh |
| Výška: | 84.5 cm |
Kombinovaná chladnička
Severin DT 8760
Doprava zdarma
skladem
7 599 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 143.4 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
