Výpis produktů výrobce Rabalux
Nejprodávanější produkty v kategorii Rabalux
| 1 |
|
Rabalux 3435 LUCAS LED/18W/230V |
ihned k expedici
|
359 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 3439 LED koupelnové stropní svítidlo LUCAS LED/24W/230V |
ihned k expedici
|
499 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4188 Action hnědá/ bílá E27 1X MAX 100W + E14 1X MAX 25W |
skladem
|
599 Kč |
Celkem 333 produktů
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5977 Bodové svítidlo ATI 2xE14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
613 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 7935 Halden LED Venkovní nástěnné svítidlo LED/10W/230V IP65
Poslední kus
ihned k expedici
615 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8121 Venkovní nástěnné svítidlo 2xGU10/10W/230V IP54 bílá
Poslední kus
ihned k expedici
637 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Bílá |
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 8739 Venkovní stropní svítidlo OSLO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
638 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Patina |
Solná lampa
Rabalux 2676 Rock E14 1x MAX 15W hnědá
Poslední kus
ihned k expedici
648 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Červeno-oranžová |
| Série: | FLORES |
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 8150 Venkovní stropní svítidlo AKRON 1xGU10/35W/230V IP54
Poslední kus
ihned k expedici
655 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8680 Venkovní nástěnné svítidlo OSLO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
659 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Stolní lampa
Rabalux 4309 Stolní lampa AGNES 1xE27/60W/230V modrá
Poslední kus
ihned k expedici
660 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/modrá |
| Počet žárovek: | 1 |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8499 Venkovní nástěnné svítidlo HEKTOR 1xE27/100W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
660 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Antická zlatá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 77095 Andelle LED IP54 10W černá 3000K
skladem
665 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8767 DURANGO 1xE27/40W
Poslední kus
ihned k expedici
668 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Antracitová |
Lustr
Rabalux 4675 Lustr stahovací SMERLATO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
674 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Stolní lampa
Rabalux 4978 Rozin Stolní lampa E14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
674 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Chromová |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Rabalux 2569 Závěsné svítidlo LEVI E27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
686 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5610 Balzac spot GU10 2X max. 35W
Poslední kus
ihned k expedici
688 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 77094 Rennes LED IP54 10W černá 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
690 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70123 LiTrack Line 06V 7W, 370lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 71124 Robik LED 24W D38cm
skladem
690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Rabalux 6980 Osias 9W, černá
Poslední kus
skladem
699 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
