Výpis produktů výrobce Rabalux
Nejprodávanější produkty v kategorii Rabalux
| 1 |
|
Rabalux 4026 ACTION 1xE27/100W+E14/25W stříbrná/oranžová |
skladem
|
599 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 5407 Nástěnné svítidlo UFO E27/60W/230V |
ihned k expedici
|
219 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4167 DOMINIC 1xLED/4,5W/230V |
skladem
|
899 Kč |
Celkem 333 produktů
Obrazové svítidlo
Rabalux 5736 Obrazové svítidlo LOUISE LED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
548 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 5895 LED Nástěnné koupelnové svítidlo ANTONIA 2xLED/12W
Poslední kus
ihned k expedici
2 020 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 2360 lm |
Venkovní lustr
Rabalux 8660 Venkovní závěsné svítidlo LIDA 1xE27/23W
Poslední kus
ihned k expedici
1 982 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kov/ plast |
Stropní svítidlo
Rabalux 2482 Dagmar LED 21W chromová
Poslední kus
ihned k expedici
1 779 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70130 LiTrack Spot 09V 5W, 330lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 8796 LED Venkovní stropní svítidlo AUSTIN LED/20W/230V IP65
Poslední kus
ihned k expedici
2 349 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Šedá |
Lustr
Rabalux 3954 Lustr ALABASTRO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní závěsné svítidlo
Rabalux 8764 OSLO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
892 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Chromová |
Lustr
Rabalux-6299 OTHELLO LED stmivatelny lustr na lanku LED/36w/230v DO
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 812 Kč
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5982 Peter 2xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
995 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 5660 Ludmilla LED 24W závěsné 47cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 175 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | A |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 3299 ROTEM stropní 4xE14
Poslední kus
ihned k expedici
2 384 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8499 Venkovní nástěnné svítidlo HEKTOR 1xE27/100W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
660 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Antická zlatá |
Stojací lampa
Rabalux 4524 GARETH 1xE27/40W/230V šedá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Stříbrná |
| Počet žárovek: | 1 |
Stropní svítidlo
Rabalux 71126 Engon LED 18W, D27cm, černá
Poslední kus
ihned k expedici
429 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72191 Montemal LED 54W 4000K černá/bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 390 Kč
| Max. příkon zdroje: | 54 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 71061 Zentai E14 1x MAX 40W černá/ satin sklo
Poslední kus
ihned k expedici
990 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | - |
Závěsné svítidlo
Rabalux 8175 Regina E14 5x MAX 40W bronzová/ krémová
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 890 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70126 LiTrack Spot 06V 9W, 660lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70129 LiTrack Line 18V 13W, 450lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
1 290 Kč
| Max. příkon zdroje: | 13 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Rabalux 70132 LiTrack 5W, 200lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
