Výpis produktů výrobce Rabalux
Nejprodávanější produkty v kategorii Rabalux
| 1 |
|
Rabalux 3936 Lucas, Mennyezety, LED 12W |
ihned k expedici
|
239 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 5401 Nástěnné svítidlo UFO E27/60W/230V |
skladem
|
219 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 76009 IGDRASIL 1xE14 MAX 15W oranžová+dvěvo |
ihned k expedici
|
530 Kč |
Celkem 333 produktů
Stolní lampa
Rabalux 2752 Stolní lampa ELISETT 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 079 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ bronzová |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Rabalux 2907 Stolní lampa MEDA 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 749 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Stříbrná |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 3689 Stropní svítidlo NEDDA 2xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
435 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Dětský lustr
Rabalux 4568 Dětské závěsné svítidlo LEON E27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
364 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Materiál: | Plast |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6344 AUREL 4xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 122 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 7137 Nástěnné svítidlo AURELIA E27/25W
Poslední kus
ihned k expedici
797 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8245 Venkovní nástěnné svítidlo KONSTANZ 1xE27/100W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 150 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8680 Venkovní nástěnné svítidlo OSLO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
659 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 8149 Venkovní stropní svítidlo AKRON 1xGU10/35W/230V IP54
Poslední kus
ihned k expedici
460 Kč
| Typ: | Stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Antracitová |
Lustr
Rabalux 2279 Lustr na lanku KAIA 1xE27/40W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Stolní lampa
Rabalux 4309 Stolní lampa AGNES 1xE27/60W/230V modrá
Poslední kus
ihned k expedici
660 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/modrá |
| Počet žárovek: | 1 |
Koupelnové stropní svítidlo
Rabalux 5494 LED Koupelnové bodové svítidlo GEORGE 2xLED/5,6W/230V lesklý chrom
Poslední kus
ihned k expedici
1 889 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 5.6 W |
| Světelný tok: | 1120 lm |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5566 LED Bodové svítidlo KAREN 3xLED/4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
757 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Rabalux 5581 Lois stropní svítidlo LED 6W 350 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
204 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5586 Lois stropní svítidlo LED 3W 170 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
188 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 6409 CARTER Stolní lampa 1xE14/11W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
441 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 2055 Kobald Bodové svítidlo 1xE27/25W/230V černá
Poslední kus
ihned k expedici
196 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Koupelnové stropní svítidlo
Rabalux 2168 EVAN LED Koupelnové stropní svítidlo LED/18W/230V IP44
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 990 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Světelný tok: | 1750 lm |
Lávová lampa
Rabalux 4113 Glitter 1xE14/25W/230V zelená/ stříbrná
Poslední kus
ihned k expedici
358 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Zelená |
| Styl: | Moderní |
Solná lampa
Rabalux 2677 HEKLA Solná lampa 1xE14/15W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
538 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Hnědá/ oranžová |
| Série: | HEKLA |
Stojací lampa
Rabalux 2196 Aristelo 1xE27/40W/230V černá/lesklý chrom
Poslední kus
ihned k expedici
1 268 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
