Výpis produktů výrobce Rabalux
Nejprodávanější produkty v kategorii Rabalux
| 1 |
|
Rabalux 4127 Solná lampa ROCK 1xE14/15W/230V |
ihned k expedici
|
419 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 5161 Nástěnné svítidlo UFO 1xE27/60W/230V |
skladem
|
115 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4120 ROCK 1xE14/15W/230V |
|
ihned k expedici
|
349 Kč |
Celkem 333 produktů
Stropní svítidlo
Rabalux 3950 Stropní svítidlo ETERNA 2xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 202 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 4675 Lustr stahovací SMERLATO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
674 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5968 Bodové svítidlo VIVIENNE 3xE14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
1 206 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8410 Venkovní nástěnné svítidlo ROMA 1xE27/14W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
294 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Barva: | Matný chrom |
Venkovní lustr
Rabalux 8648 Venkovní závěsné svítidlo KNOXVILLE 1xE27/18W
Poslední kus
ihned k expedici
2 140 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Barva: | Hnědá |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 5721 LED Koupelnové zrcadlové osvětlení JOHN 1xLED/12W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
967 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 1080 lm |
Venkovní závěsné svítidlo
Rabalux 8737 Venkovní závěsné svítidlo OSLO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
787 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Měděná |
Lustr na řetězu
Rabalux 7076 Lustr na řetězu PETRONEL 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Černá, bílá, hnědá |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 1448 Albina nástěnné svítidlo LED 8W 450lm 4000K IP23
Poslední kus
ihned k expedici
911 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5580 Lois stropní svítidlo LED 3W 170 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
127 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Rabalux 7739 Margaret Lustr na lanku BEAT 1xE27/40W/230V šedá
Poslední kus
ihned k expedici
2 399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 1464 Albina LED/18W/230V IP23
Poslední kus
ihned k expedici
2 390 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Světelný tok: | 900 lm |
Stolní lampa
Rabalux 7257 Fabiola matná černá/ opálové sklo E27 1X MAX 40W IP20
Poslední kus
ihned k expedici
1 159 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá matná |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 7138 Aurelia Lustr E27/60W bronzová/ bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 576 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5017 MARTHA 3xE14
Poslední kus
ihned k expedici
1 304 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5903 Mac černá/ buk GU10 2X MAX 15W IP20
Poslední kus
ihned k expedici
1 350 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 7260 Fabiola 5xE27/40W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
549 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 4205 Patric E14 1x MAX 40W bílá/chromová
Poslední kus
ihned k expedici
283 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 1479 NOAH LED 5W modrá
Poslední kus
ihned k expedici
280 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Rabalux 1481 NOAH LED 5W zelená
Poslední kus
ihned k expedici
280 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Zelená |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Rabalux 1480 NOAH LED 5W lampa šedá
Poslední kus
ihned k expedici
399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Šedá |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
