Výpis produktů výrobce Rabalux
Nejprodávanější produkty v kategorii Rabalux
| 1 |
|
Rabalux 4391 Stolní lampa MOLLY E14/40W |
ihned k expedici
|
401 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 6306 Bodové svítidlo SOMA 1xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
299 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 7006 LED Stojací lampa VLASTA 1xLED/18W + 1xLED/5W/230V |
ihned k expedici
|
1 141 Kč |
Celkem 333 produktů
LED žárovka
Rabalux 1636 A60 E27 7W LED světelný zdroj
skladem
144 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Lustr
Rabalux 7365 Francesca Lustr na řetězu 5xE14/40W/230V
Doprava zdarma
skladem
2 660 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 3083 CEILO LED Stmívatelné stropní svítidlo LED/38W/230V bílá + DO 3000-6500K
Doprava zdarma
skladem
2 690 Kč
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Rabalux 79105 SMD LED GU10, 8W, 700lm, 3000K
skladem
55 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | GU10 |
| Příkon/výkon: | 8 W |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 77115 Zaragoza LED 9W, 800lm,4000K, IP54, čidlo, černá
skladem
790 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
LED žárovka
Rabalux 79161 G95 E27 12W, 2000lm, 4000K LED filament světelný zdroj
skladem
140 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 12 W |
LED žárovka
Rabalux 79175 zdroj SMD LED G9, 9W, 1120lm, 3000K
skladem
129 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
Závěsné svítidlo
Rabalux 6899 LED RIVER 40W, 2000lm, 4000K
Doprava zdarma
skladem
3 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72371 EMERENCIA, 3xE27
Doprava zdarma
skladem
3 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 73090 Soma 1xE14, černá
skladem
590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 73094 Soma 4xE14, černá
skladem
1 090 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 74053 DAPHNI 1xE14, béžová
skladem
350 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Béžová |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 74054 DAPHNI 1xE14, hnědá
skladem
350 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Hnědá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 74055 DAPHNI 1xE14, zelená
skladem
350 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Zelená |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 74057 DAPHNI 1xE14, růžová
skladem
350 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Růžová |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Rabalux 74195 SINDRI LED, 33W, 1800lm, 3000-4000K
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 33 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 75045 TILORA LED, 8W, 790lm, IP44
skladem
1 190 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 75017 TURGON LED 20W, 1750lm, IP44, CCT, stmívatlaná, chrom
skladem
2 390 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | 1750 lm |
Závěsné svítidlo
Rabalux 7363 Francesca E14 3x MAX 40W saténová chromová/ bílá-alabaster
skladem
2 390 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | - |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71210 SHAUN 2 LED 7W, 650lm, 3000K, d120mm, černá
skladem
145 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72026 LED NORAEL 40W, 2600lm, 3000K
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
