Výpis produktů výrobce Rabalux
Nejprodávanější produkty v kategorii Rabalux
| 1 |
|
Rabalux 4170 Stolní lampa DYLAN 1xE27/40W/230V |
ihned k expedici
|
379 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 3938 Lucas LED stropní svítidlo 1xLED/24W/230V pr. 38 cm |
ihned k expedici
|
459 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 3240 OPHUS LED Stmívatelná stojací lampa LED/18,5W/230V + LED/4,5W černá |
skladem
|
2 690 Kč |
Celkem 333 produktů
Lustr
Rabalux 3904 Lustr stahovací ALABASTRO 1xE27/60W/230V
skladem
990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 3949 Stropní svítidlo ETERNA 1xE27/60W/230V
skladem
784 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6302 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V
skladem
379 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 1482 NOAH LED 5W růžová
skladem
399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Růžová |
| Energetická třída: | F |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 77092 Zaragoza LED IP54 10W černá 4000K
skladem
590 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 6539 Nástěnné svítidlo HARVEY E27/40W + LED/3W
skladem
1 506 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá/ matný chrom |
LED žárovka
Rabalux 79008 Zlaté/kouřové sklo Filament, LED E27 - 4W
skladem
79 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 4 W |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 77095 Andelle LED IP54 10W černá 3000K
skladem
665 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
Lustr
Rabalux 2480 LED lustr MEREDITH LED/18W/230V
skladem
1 800 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8940 LED Venkovní nástěnné svítidlo RODEZ LED/12W/230V IP44 800lm 4000K
skladem
1 790 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Barva: | Bílá, antracit |
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 7819 Zombor Venkovní bodové svítidlo 1xGU10/35W/230V kulatý IP54
skladem
473 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Antracitová |
Stropní svítidlo
Rabalux 71124 Robik LED 24W D38cm
skladem
690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
LED žárovka
Rabalux 79006 Filament, LED E27 - 4W, 250lm, 4000K
skladem
95 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 4 W |
LED žárovka
Rabalux 79147 G95 E27 7W, 806lm, 2700K filament
skladem
129 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
LED žárovka
Rabalux 79176 zdroj SMD LED G9, 9W, 1120lm, 4000K
skladem
129 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71193 SHAUN2 15W, 1450lm, 4000K, d165mm, bílá
skladem
199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
LED žárovka
Rabalux 79148 G95 E27 7W, 870lm, 4000K LED filament světelný zdroj
skladem
129 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Stropní svítidlo
Rabalux 71192 Shaun 2 7W 660lm 4000k bílá
skladem
130 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72127 ELIA, LED 25W, 1150lm, 3000K, 120cm, černá
skladem
2 250 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové nástěnné svíttidlo
Rabalux 75049 OLIRO LED, 9W, 1200lm, 4000K, 60cm, chrome/white
skladem
559 Kč
| Energetická třída: | E |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Světelný tok: | 1000 lm |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71209 SHAUN 2 24W, 2420lm, 3000K, 220x220mm, bílá
skladem
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
