Výpis produktů výrobce Rabalux
Nejprodávanější produkty v kategorii Rabalux
| 1 |
|
Rabalux 4106 Lávová lampa LOLLIPOP 2 1xE14/25W/230V |
ihned k expedici
|
799 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4420 Raul LED/5,6W/230V |
ihned k expedici
|
558 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 1754 R7s 118mm 120W 2220lm 2700K |
skladem
|
49 Kč |
Celkem 333 produktů
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70127 LiTrack Line 12V 4W, 180lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
790 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Podlinkové svítidlo
Rabalux 2313 LED podlinkové svítidlo JOHNNY LED/6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
160 Kč
Přisazené svítidlo
Rabalux 7020 LiTrack lišta 100x0,5x1,5cm černá
Poslední kus
ihned k expedici
209 Kč
Závěsné svítidlo
Rabalux 1844 Ada E27 1x MAX 60W bílá/ průhledná
Poslední kus
ihned k expedici
369 Kč
Stojací lampa
Rabalux 4062 ACTION 1xE27/100W+E14/25W černá/bílá
skladem
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Bílá/černá |
| Počet žárovek: | 2 |
Stropní svítidlo
Rabalux 3202 Stropní svítidlo ALABASTRO 1xE27/60W/230V
skladem
199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 5161 Nástěnné svítidlo UFO 1xE27/60W/230V
skladem
115 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Stolní lampa s klipem
Rabalux 4196 LED Stolní lampa s klipem JEFF 1xLED/4,5W/230V
skladem
549 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | F |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 3002 Nástěnné svítidlo ALABASTRO 1xE27/60W/230V
skladem
169 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Stropní svítidlo
Rabalux 5421 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V
skladem
499 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 5401 Nástěnné svítidlo UFO E27/60W/230V
skladem
219 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Rabalux 4026 ACTION 1xE27/100W+E14/25W stříbrná/oranžová
skladem
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Oranžová |
| Počet žárovek: | 2 |
Stolní lampa
Rabalux 4167 DOMINIC 1xLED/4,5W/230V
skladem
899 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Zlatá |
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Rabalux 2286 LED Stropní svítidlo ROB 1xLED/20W/230V
skladem
399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Rabalux 4188 Action hnědá/ bílá E27 1X MAX 100W + E14 1X MAX 25W
skladem
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Hnědá, bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
Stropní svítidlo
Rabalux 5131 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V
skladem
231 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Halogenová žárovka
Rabalux 1754 R7s 118mm 120W 2220lm 2700K
skladem
49 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | R7s |
| Příkon/výkon: | 120 W |
Stojací lampa
Rabalux 3240 OPHUS LED Stmívatelná stojací lampa LED/18,5W/230V + LED/4,5W černá
Doprava zdarma
skladem
2 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 23 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
