Výpis produktů výrobce ProGarden
Nejprodávanější produkty v kategorii ProGarden
| 1 |
|
ProGarden KO-CY5910600 Síť proti hmyzu do dveří magnetická 210 x 100 cm |
ihned k expedici
|
179 Kč | |
| 2 |
|
ProGarden KO-X61250000 na růže a popínavé rostliny 140 x 240 cm |
skladem
|
399 Kč | |
| 3 |
|
ProGarden KO-795202210rovn Fontána pokojová s LED osvětlením BUDDHA rovná |
skladem
|
968 Kč |
Celkem 557 produktů
Síť proti hmyzu
ProGarden KO-CY5910600 Síť proti hmyzu do dveří magnetická 210 x 100 cm
ihned k expedici
179 Kč
| Určení: | Sítě proti hmyzu |
| Výška: | 210 cm |
| Šířka: | 100 cm |
Síť do dveří proti hmyzu
ProGarden KO-529001750kvet magnetická 220 x 100 cm květy
ihned k expedici
299 Kč
| Určení: | Sítě proti hmyzu |
| Výška: | 220 cm |
| Šířka: | 100 cm |
Kempingová židle
ProGarden KO-FD8300470hned Kempingová židle skládací šedohnědá
ihned k expedici
314 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Kempingová židle |
Světelný řetěz
ProGarden KO-AXC100200 PARTY venkovní 10 žárovek
skladem
612 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Délka: | 750 cm |
LED světelný řetěz
ProGarden KO-AF5600120 LED světelný řetěz venkovní 20 žárovek
skladem
426 Kč
| Počet žárovek: | 20 |
| Barva světla: | Bílá |
| Délka: | 5.8 m |
Zahradní stůl
ProGarden KO-X99000220 Zahradní stůl 70 x 40 cm
skladem
804 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov |
| Typ: | Zahradní stůl |
Světelný řetěz
ProGarden KO-LE2100160 LED PARTY venkovní 20 světel
skladem
959 Kč
| Počet žárovek: | 20 |
| Barva světla: | Bílá |
| Délka: | 12.5 m |
Světelný řetěz
ProGarden KO-LE2100170 LED 10 žárovek 7,5m
skladem
539 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Bílá |
| Délka: | 7.5 m |
Zahradní židle
ProGarden KO-X60000170 skládací zelená
skladem
999 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Kov |
| Typ: | Zahradní židle |
Zahradní židle
ProGarden KO-VT2200530 Zahradní židle skládací akátové dřevo PORTO
skladem
1 999 Kč
| Barva: | Dřevo |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ: | Zahradní židle |
Zahradní nábytek
ProGarden KO-X81100210 skládací sada stůl + 2 židle
skladem
3 602 Kč
| Barva: | Černá |
| Počet kusů v setu: | 3 |
| Materiál: | Kov |
Světelný řetěz
ProGarden KO-XX8115800 LED PARTY venkovní 10 žárovek
skladem
299 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | 3000 K |
| Délka: | 5 m |
Světelný řetěz
ProGarden KO-AF5300210 LED PARTY 10 žárovek 7,5m
skladem
569 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 7.5 m |
Zahradní nábytek
ProGarden KO-VM2000040 Sada dřevěného nábytku 3 ks akát šedá
Doprava zdarma
skladem
5 199 Kč
| Barva: | Šedá, hnědá |
| Počet kusů v setu: | 3 |
| Materiál: | Dřevo |
Zahradní nábytek
ProGarden KO-VM2000030 Sada dřevěného nábytku 3 ks akát bílá
Doprava zdarma
skladem
5 199 Kč
| Barva: | Bílá, hnědá |
| Počet kusů v setu: | 3 |
| Materiál: | Dřevo |
Kempingový nábytek
ProGarden KO-LF9000100 skládací stůl + 4 židle
skladem
1 599 Kč
| Barva: | Šedá |
| Počet kusů v setu: | 5 |
| Materiál: | Kov |
Kempingový stůl
ProGarden KO-X51000020 skládací 70 x 70 cm
skladem
569 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov |
| Typ: | Kempingový stůl |
Dětské zahradní křeslo
ProGarden KO-FC1000060zral Dětské zahradní křeslo rozkládací Žralok
skladem
415 Kč
| Barva: | Modrá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Kempingová židle |
Dětské zahradní křeslo
ProGarden KO-FC1000060beru Dětské zahradní křeslo rozkládací Beruška
skladem
415 Kč
| Barva: | Červená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Kempingová židle |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
