Výpis produktů výrobce IMMAX
Nejprodávanější produkty v kategorii IMMAX
| 1 |
|
Immax (07734L) NEO LITE Smart digitální LED pásek 5m, RGB, WiFi, TUYA, MUSIC, IP65 |
ihned k expedici
|
715 Kč |
Celkem 55 produktů
Stropní svítidlo
Immax (07164-40) Neo LITE TUDO Smart s RGB podsvícením 40cm, 50W Tuya WIFI
skladem
1 592 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
LED žárovka
Immax (07733L) NEO LITE Smart žárovka LED E27 11W RGB+CCT barevná a bílá, stmívatelná, WiFi
skladem
341 Kč
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Immax 07277L NEO LITE FRAME 60x60cm 50W, 5200lm, IP44, CCT, WIFI, Tuya, BEACON, bílá
skladem
2 090 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Immax 07248L LITE SEMPLICI černé 40cm 36W 2736lm Tuya WiFi BEACON
skladem
1 200 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
immax 07251L NEO LITE SEMPLICI Smart BÍLÉ 40cm 36W 2736 lm Tuya WiFi BEACON
skladem
1 490 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Immax NEO CRATER 07068V 11x42cm E27
skladem
600 Kč
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Immax NEO RECUADRO 07042L Smart LED 80cm 67W + dálkový ovladač
Doprava zdarma
skladem
8 399 Kč
Stropní svítidlo
Immax NEO LITE FRAME 07276L Smart 120x30cm, CCT, WiFi, Tuya, BEACON, IP44, 50W, bílé
skladem
2 190 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
