Výpis produktů výrobce IMMAX
Nejprodávanější produkty v kategorii IMMAX
| 1 |
|
Immax (07164-40) Neo LITE TUDO Smart s RGB podsvícením 40cm, 50W Tuya WIFI |
skladem
|
1 592 Kč | |
| 2 |
|
Immax 07109KD NEO PRACTICO sada 3x Smart stropní svítidlo 18cm 24W bílé+dálkové ovládání Zigbee 3. |
ihned k expedici
|
3 051 Kč | |
| 3 |
|
Immax NEO PRACTICO 08240LL 18cm 24W - čtverec |
ihned k expedici
|
347 Kč |
Celkem 55 produktů
Stropní svítidlo
Immax NEO RECUADRO 07042L Smart LED 80cm 67W + dálkový ovladač
Doprava zdarma
skladem
8 399 Kč
Lustr
Immax (07077L) NEO HIPODROMO 07077L Smart LED závěsné svítidlo 120*30cm, 42W + dálkový ovladač
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
6 885 Kč
| Max. příkon zdroje: | 42 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | A |
Závěsné svítidlo
Immax NEO FINO NEW 07218L Smart LED závěsné svítidlo 2x kruh 60+80cm 93W + dálkový ovladač zlatá Zigbee
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
6 455 Kč
| Max. příkon zdroje: | 93 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Immax (07209LL) NEO PASTEL SLIM Smart LED 53W + dálkový ovladač Zigbee
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 899 Kč
Závěsné svítidlo
Immax (08266L) BOHO MARIPOSA D80cm, E27, přírodní juta
Doprava zdarma
skladem
5 499 Kč
Stropní svítidlo
Immax (07202L) NEO RONDATE SLIM Smart LED 60x7cm 53W černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 430 Kč
Lustr
Immax 07021L NEO AGUJERO Smart závěsné svítidlo 60cm 39W bílé Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 134 Kč
| Max. příkon zdroje: | 39 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Immax (07071L) NEO CANTO Smart závěsné svítidlo 80x80cm 60W bílé Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 988 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | A |
Stropní svítidlo
Immax (07133l) NEO CÉČKO 07133L Smart LED stropní svítidlo 60cm 43W černé Zigbee 3
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 796 Kč
| Max. příkon zdroje: | 43 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Immax (07062L) NEO FUENTE stropní svítidlo bílé sklo 60cm včetně Smart zdroje 3xE27 RGBW Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 338 Kč
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Immax (07079L) NEO LIMITADO Smart LED závěsné svítidlo 60cm 32W + dálkový ovladač
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 261 Kč
| Max. příkon zdroje: | 39 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Immax (07080L) LED Stmívatelný lustr na lanku LIMITADO LED/39W/230V 60 cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 190 Kč
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Immax (07061L) NEO FUENTE stropní svítidlo bílé sklo 40cm včetně Smart zdroje 3xE27 RGBW Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 157 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8.5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | F |
Nástěnné svítidlo
Immax (07137B) NEO LÍNEA Smart nástěnné svítidlo 76cm 40W černé Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 995 Kč
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Immax (07059L) NEO FUENTE závěsné svítidlo bílé sklo 40cm včetně Smart zdroje 3xE27 RGBW Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 800 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8.5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Immax (07034L) NEO TOPAJA Smart závěsné svítidlo 45cm 36W bílé Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 181 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Immax 07109KD NEO PRACTICO sada 3x Smart stropní svítidlo 18cm 24W bílé+dálkové ovládání Zigbee 3.
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 051 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Energetická třída: | F |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Immax NEO 2xRONDATE 07024L-15BD Smart LED 15cm 12W bílé
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 752 Kč
Závěsné svítidlo
Immax (07050V) NEO OPTICO bílé sklo 50cm 5xE27
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 610 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Immax NEO COCONO 07066L závěsný lustr 24x34cm LED zdroj 1x8,5W+dálkové ovládání
Poslední kus
ihned k expedici
2 301 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
