Výpis produktů výrobce IMMAX
Nejprodávanější produkty v kategorii IMMAX
| 1 |
|
Immax (07734L) NEO LITE Smart digitální LED pásek 5m, RGB, WiFi, TUYA, MUSIC, IP65 |
ihned k expedici
|
715 Kč |
Celkem 55 produktů
Kosmetické zrcátko
Immax (0708970L) FACE kosmetické zrcátko 3v1 stojánek QI nabíjení
Poslední kus
ihned k expedici
809 Kč
Stropní svítidlo
Immax (07244L) NEO LITE RONDATES LED 16,5cm 32W černá, kov+plast dálkové ovládání WiFi podpora BEACON
Poslední kus
ihned k expedici
791 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Sada LED žárovek
Immax (07089B) NEO Smart sada žárovek filament LED 2xE27 5W teplá studená bílá stmívatelná Zigbee
ihned k expedici
740 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
LED pásek
Immax (07734L) NEO LITE Smart digitální LED pásek 5m, RGB, WiFi, TUYA, MUSIC, IP65
Poslední kus
ihned k expedici
715 Kč
Závěsné svítidlo
Immax NEO CRATER 07068V 11x42cm E27
skladem
600 Kč
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Smart vypínač
Immax (07507L) NEO Smart vypínač 2-tlačítkový Zigbee 3.0
Poslední kus
ihned k expedici
524 Kč
Nástěnné svítidlo
Immax 08282L GOAL dsesignové flexi LED s vypinačem ,3W, černá + acryl koncovka
Poslední kus
ihned k expedici
496 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Immax (07089L) NEO Smart filamentová žárovka LED E27 5W teplá, studená bílá, stmívatelná, Zigbee3.0
ihned k expedici
463 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
Nástěnné svítidlo
Immax 08279L GOAL USB + vypinač dsesignové LED 3W, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
402 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní podhledové světlo
Immax NEO PRACTICO 08240LL 18cm 24W - čtverec
Poslední kus
ihned k expedici
347 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Energetická třída: | F |
| Barva: | Bílá/mat |
LED žárovka
Immax (07733L) NEO LITE Smart žárovka LED E27 11W RGB+CCT barevná a bílá, stmívatelná, WiFi
skladem
341 Kč
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
