Výpis produktů výrobce IMMAX
Nejprodávanější produkty v kategorii IMMAX
| 1 |
|
Immax (07048L) NEO Smart zásuvka 16 A 3680W Zigbee 3.0 |
ihned k expedici
|
999 Kč | |
| 2 |
|
Immax NEO Smart Multi 4v1 Zigbee 3.0 |
ihned k expedici
|
703 Kč | |
| 3 |
|
Immax (07148-B40) NEO LITE AREAS Smart stropní svítidlo 40cm, 24W černé Tuya Wi-Fi |
ihned k expedici
|
1 639 Kč |
Celkem 55 produktů
Lustr
Immax (07080L) LED Stmívatelný lustr na lanku LIMITADO LED/39W/230V 60 cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 190 Kč
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Immax (07062L) NEO FUENTE stropní svítidlo bílé sklo 60cm včetně Smart zdroje 3xE27 RGBW Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 338 Kč
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Immax (07074L-15) NEO sada 2x CANTO Smart stropní svítidlo 15x15cm 12W černé Zigbee 3.0 +DO
Poslední kus
ihned k expedici
1 288 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | A |
Závěsné svítidlo
Immax (07059L) NEO FUENTE závěsné svítidlo bílé sklo 40cm včetně Smart zdroje 3xE27 RGBW Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 800 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8.5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Immax 07021L NEO AGUJERO Smart závěsné svítidlo 60cm 39W bílé Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 134 Kč
| Max. příkon zdroje: | 39 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Immax (07154-B42) NEO LITE PERFECTO 42x42cm, 48W, Tuya WIFI, černá
Poslední kus
ihned k expedici
2 262 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Immax (07155-W42) NEO LITE PERFECTO Smart stropní svítidlo čtverec 42cm, 48W bílé Tuya WiFi
Poslední kus
ihned k expedici
1 959 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Chytrý barevný stmívatelný LED pásek
Immax (07009T) 3x Neo RGB+CCT LED pásek 1m
Poslední kus
ihned k expedici
948 Kč
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Immax (07050V) NEO OPTICO bílé sklo 50cm 5xE27
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 610 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Immax (07034L) NEO TOPAJA Smart závěsné svítidlo 45cm 36W bílé Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 181 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Immax (07209LL) NEO PASTEL SLIM Smart LED 53W + dálkový ovladač Zigbee
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 899 Kč
Smart zásuvka
Immax (07048L) NEO Smart zásuvka 16 A 3680W Zigbee 3.0
Poslední kus
ihned k expedici
999 Kč
LED pásek
Immax (07734L) NEO LITE Smart digitální LED pásek 5m, RGB, WiFi, TUYA, MUSIC, IP65
Poslední kus
ihned k expedici
715 Kč
Smart vypínač
Immax (07507L) NEO Smart vypínač 2-tlačítkový Zigbee 3.0
Poslední kus
ihned k expedici
524 Kč
Kosmetické zrcátko
Immax (0708970L) FACE kosmetické zrcátko 3v1 stojánek QI nabíjení
Poslední kus
ihned k expedici
809 Kč
Stropní svítidlo
Immax (07241L) NEO LITE RONDATES LED 11,5cm 18W bílá, kov+ plast dálkové ovládání Tuya WiFi podpora BEACON
Poslední kus
ihned k expedici
978 Kč
Stropní svítidlo
Immax (07202L) NEO RONDATE SLIM Smart LED 60x7cm 53W černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 430 Kč
Stropní svítidlo
Immax NEO 2xRONDATE 07024L-15BD Smart LED 15cm 12W bílé
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 752 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
