Výpis produktů výrobce Hoover
Nejprodávanější produkty v kategorii Hoover
| 1 |
|
Hoover KS50PET 011 Khross |
ihned k expedici
|
2 896 Kč | |
| 2 |
|
Hoover CSL3701/1 (500ml) |
ihned k expedici
|
219 Kč | |
| 3 |
|
Hoover FV70 FV05011 |
ihned k expedici
|
2 984 Kč |
Celkem 27 produktů
Komínový odsavač par
Hoover HCV61X
ihned k expedici
2 499 Kč
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 435 m3/h |
Podlahový bezsáčkový vysavač
Hoover ST71_ST20011 SYNTHESIS
Doprava zdarma
ihned k expedici
7 341 Kč
| Energetická třída: | A |
| Příkon/výkon: | 700 W |
| Barva: | Černá/červená |
Komínový odsavač par
Hoover HVE93X
ihned k expedici
2 499 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 860 m3/h |
Podlahový bezsáčkový vysavač
Hoover ST71_ST20011 SYNTHESIS (rozbaleno)
Doprava zdarma
ihned k expedici
4 158 Kč
Komínový odsavač par
Hoover HDM9000LX
ihned k expedici
2 499 Kč
| Energetická třída: | G |
| Šířka: | 90 cm |
| Barva: | Nerezová |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
