Výpis produktů výrobce Homestyling
Nejprodávanější produkty v kategorii Homestyling
| 1 |
|
Homestyling KO-AAA752770_873 Betlém 19 cm |
skladem
|
248 Kč | |
| 2 |
|
Homestyling KO-AAE313040 Deka mikroplyš 130 x 150 cm krémová |
skladem
|
588 Kč | |
| 3 |
|
Homestyling KO-CC5056770 Sada s příslušenstvím 8 ks |
skladem
|
270 Kč |
Celkem 229 produktů
Taburet s úložným prostorem
Homestyling KO-170490550modr 38 x 38 x 38 cm modrá
ihned k expedici
428 Kč
Světelný řetěz
Homestyling KO-AX8779250 Světelný řetěz venkovní LED PARTY teplá bílá 80 LED
skladem
385 Kč
| Počet žárovek: | 80 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 16 m |
Ručníky
Homestyling KO-HD1001270 Sada 3 ks ručníků modrozelená
skladem
675 Kč
| Typ: | Ručník |
| Barva: | Modrozelená |
Šatní skříň
Homestyling KO-C80652670 141 x 45 x 167 cm
skladem
1 151 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 167 cm |
Vánoční dekorace
Homestyling KO-APF477020 Vánoční dekorace skřítek s LED osvětlením 57 cm
skladem
1 079 Kč
| Typ: | Vánoční skřítek |
Vánoční dekorace
Homestyling KO-APF477000 Vánoční dekorace skřítek s LED osvětlením 33 x 47 cm 2ASS
skladem
1 006 Kč
| Typ: | Vánoční skřítek |
Světelný řetěz
Homestyling KO-AX8779200 Světelný řetěz venkovní LED PARTY barevná 80 LED
skladem
430 Kč
| Počet žárovek: | 80 |
| Barva světla: | Vícebarevná |
| Délka: | 19 m |
Vánoční dekorace
Homestyling KO-ABR715220 hvězda svítící 18 cm kouřově šedá
skladem
372 Kč
| Typ: | Vánoční hvězda |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE821820tmav 45 x 45 cm tmavě šedý
skladem
315 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE820540zele 45 x 45 cm zelená
skladem
315 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Odkládací stolek
Homestyling KO-KR8200310 Odkládací stolek sada 2 ks borovice tmavě hnědá
skladem
1 176 Kč
| Barva: | Borovice |
| Materiál desky: | MDF |
Plastový regál
Homestyling KO-009000030 3patrový rohový 71 cm bílá
skladem
300 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Výška (cm): | 71 cm |
Odkládací stolek
Homestyling KO-NB1510540 31x31x61 cm design dřevo
skladem
473 Kč
| Barva: | Písková |
| Materiál desky: | MDF |
Vánoční věnec
Homestyling KO-AFB000240 s LED osvětlením 50 cm
skladem
948 Kč
| Typ: | Věnec |
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční stromeček
Homestyling KO-AFB000410 s LED osvětlením 90 cm
skladem
1 186 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorativní světelný stromek
Homestyling KO-AX5330500 600 LED 100 cm
skladem
1 866 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
