Výpis produktů výrobce Halmar
Celkem 1720 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K155 bílá
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Barva nohou: | Chrom |
Moderní jídelní židle
Halmar K416 tmavě zelená velvet
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K416 námořnická velvet
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 židle černá
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nástěnná police
Halmar SOHO polička S5 sonoma (2SZT)
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 20.00 |
Barová židle
Halmar H1 černá
2 - 3 týdny
925 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K580 béžová
2 - 3 týdny
914 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Zahradní židle
Halmar MIDAS tmavě hnědá
2 - 3 týdny
904 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Umělý ratan |
| Typ: | Křeslo |
Regál
Halmar NARVIK REG1 bílá/ dub sonoma
2 - 3 týdny
894 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 148 cm |
Regál
Halmar NARVIK REG1 černá / dub sonoma
2 - 3 týdny
894 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 148 cm |
Ochranná podložka
Halmar 125x100 cm, polypropylen, barva: krystalická
2 - 3 týdny
874 Kč
| Barva: | Průhledná |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K569 židle černá
2 - 3 týdny
864 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K569 židle popelavá
2 - 3 týdny
864 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Věšák
Halmar WU11 černá
2 - 3 týdny
853 Kč
| Barva: | Černá, Stříbrná |
| Materiál: | Kov, plast |
| Výška (cm): | 90-142 |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar BINGO černá
2 - 3 týdny
853 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar BINGO růžová
2 - 3 týdny
853 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Barová židle
Halmar H64 old vasion / coffe
2 - 3 týdny
843 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva sedáku: | Přírodní |
| Barva kostry: | Černá |
Botník
Halmar ST14 konferenční stolek / botník bambus - šedá
2 - 3 týdny
823 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 44 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
