Výpis produktů výrobce G3Ferrari
Nejprodávanější produkty v kategorii G3Ferrari
| 1 |
|
G3Ferrari G50017 |
ihned k expedici
|
433 Kč | |
| 2 |
|
G3Ferrari G50031 ESPERO |
ihned k expedici
|
929 Kč | |
| 3 |
|
G3Ferrari G1015502 |
skladem
|
3 485 Kč |
Celkem 145 produktů
Stolní ventilátor
G3Ferrari G50017
ihned k expedici
433 Kč
| Průměr vrtule: | 23 cm |
| Barva: | Bílá |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
Stojanový ventilátor
G3Ferrari G50031 ESPERO
ihned k expedici
929 Kč
| Průměr vrtule: | 40 cm |
| Barva: | Bílá |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
Horkovzdušná trouba
G3Ferrari G10073
skladem
2 470 Kč
| Celkový objem: | 20 l |
| Šířka: | 46.5 cm |
| Horký vzduch: | Ano |
Teplovzdušný ventilátor
G3Ferrari G60001
skladem
670 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
| Barva: | Bílá |
Osobní váha
G3Ferrari G30048 Clasica
skladem
460 Kč
| Nosnost: | 130 kg |
| Barva: | Bílá, šedá |
| Materiál desky: | Protiskluz |
Horkovzdušná trouba
G3Ferrari G10135
skladem
2 444 Kč
| Celkový objem: | 20 l |
| Šířka: | 46.5 cm |
| Barva: | Černá |
Zastřihovač na vlasy
G3Ferrari G3006303
skladem
348 Kč
| Napájení: | Aku (Li-ion), síťový 230V |
| Barva: | Černá, zelená |
| Doba provozu: | 120 min |
Stojanový ventilátor
G3Ferrari G50053
Doprava zdarma
skladem
2 499 Kč
| Průměr vrtule: | 40 cm |
| Barva: | Bílá |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
