Výpis produktů výrobce G21
Nejprodávanější produkty v kategorii G21
| 1 |
|
G21 Trezor digitální 230x170x170mm |
skladem
|
860 Kč | |
| 2 |
|
G21 Plošinový vozík 150kg |
skladem
|
1 290 Kč | |
| 3 |
|
G21 Přístřešek na dřevo WOH 181 - 242 x 75 cm, zelený |
skladem
|
4 290 Kč |
Celkem 470 produktů
Plotový sloupek
G21 pro branku a bránu 15x166 cm s patkou, antracitový, 2 kusy
Doprava zdarma
skladem
7 470 Kč
Trampolína
G21 SpaceJump 430 cm, černá, s ochrannou sítí
Doprava zdarma
skladem
6 990 Kč
| Nosnost: | 150 kg |
| Barva: | Černá |
Zahradní plynový gril
G21 Oklahoma, BBQ Premium Line 3 hořáky
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 990 Kč
Sušička ovoce
G21 Mistral, nerez
Doprava zdarma
skladem
6 990 Kč
| Příkon/výkon: | 1100 W |
| Počet plat: | 10 |
| Regulace teploty: | Ano |
Sada nožů
G21 Damascus Premium v bambusovém bloku, Box, 5 ks + brusný kámen
Doprava zdarma
skladem
6 590 Kč
Stolní mixér
G21 Ultimate Graphite Black
Doprava zdarma
skladem
6 490 Kč
| Příkon/výkon: | 1500 W |
| Regulace rychlosti: | Ne |
| Pulsní spínač: | Ano |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
