Výpis produktů výrobce G21
Nejprodávanější produkty v kategorii G21
| 1 |
|
G21 DELUXE Set na golf |
ihned k expedici
|
199 Kč | |
| 2 |
|
G21 California BBQ Premium line |
ihned k expedici
|
9 490 Kč | |
| 3 |
|
G21 Přístřešek na dřevo WOH 181 - 242 x 75 cm, šedý |
skladem
|
4 290 Kč |
Celkem 471 produktů
Solární sprcha
G21 Amber 60 l, černo-stříbrná
Doprava zdarma
ihned k expedici
4 990 Kč
| Objem vody v nádrži: | 60 l |
| Výška: | 228 cm |
| Kohoutek na nohy: | Ano |
Solární sprcha
G21 Spade 60 l, černá
Doprava zdarma
ihned k expedici
4 890 Kč
| Objem vody v nádrži: | 60 l |
| Výška: | 228 cm |
| Kohoutek na nohy: | Ano |
Zahradní plynový gril
G21 Oklahoma, BBQ Premium Line 3 hořáky
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 990 Kč
Nástavec na výrobu zmrzliny a ořechového másla
G21 Homogenizační nástavec na výrobu zmrzliny a ořechového másla pro odšťavňovač Gracioso
ihned k expedici
549 Kč
Sušička ovoce
G21 Paradiso Big white
skladem
1 390 Kč
| Příkon/výkon: | 550 W |
| Počet plat: | 6 |
| Regulace teploty: | Ano |
Sušička ovoce
G21 Mistral, nerez
Doprava zdarma
skladem
6 990 Kč
| Příkon/výkon: | 1100 W |
| Počet plat: | 10 |
| Regulace teploty: | Ano |
Tyčový mixér
G21 VitalStick 800W, Red/Black
skladem
1 191 Kč
| Příkon/výkon: | 800 W |
| Barva: | Černá/červená |
| Regulace rychlosti: | Ano |
Tyčový mixér
G21 VitalStick Pro 1000W, Black
skladem
1 790 Kč
| Příkon/výkon: | 1000 W |
| Barva: | Černá |
| Regulace rychlosti: | Ano |
Barová židle
G21 Aletra grey, koženková, prošívaná, šedá
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Chrom |
Barová židle
G21 Malea black, koženková, prošívaná
Doprava zdarma
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Chrom |
Nůž
G21 Nůž Gourmet Damascus 13 cm
skladem
890 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Kuchyňský robot
G21 Promesso Aluminium
Doprava zdarma
skladem
4 990 Kč
| Příkon/výkon: | 1500 W |
| Objem pracovní nádoby: | 5.5 l |
| Počet stupňů výkonu: | 6 |
Kuchyňský robot
G21 Promesso Iron Grey
Doprava zdarma
skladem
4 990 Kč
| Příkon/výkon: | 1500 W |
| Objem pracovní nádoby: | 5.5 l |
| Počet stupňů výkonu: | 6 |
Stolní mixér
G21 Blender Perfection Cappuccino
Doprava zdarma
skladem
4 990 Kč
| Příkon/výkon: | 1700 W |
| Regulace rychlosti: | Ano |
| Materiál: | Tritan |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
