Výpis produktů výrobce Forte
Nejprodávanější produkty v kategorii Forte
| 1 |
|
Forte CHELSEA CHLK45-U42 matně bílá (1*Karton) |
skladem
|
3 090 Kč | |
| 2 |
|
Forte CHELSEA CHLK26-D78 dub artisan (2*Karton) |
skladem
|
4 390 Kč | |
| 3 |
|
Forte Pontypool 183x202x43cm dub/šedá (karton*5) |
skladem
|
13 490 Kč |
Celkem 79 produktů
Televizní komoda
Forte Formswift 189x59x50cm dub (karton*2)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 400 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 60.00 |
Komoda
Forte Louoto LTOV241-M946 ,199,5x101x42cm, barva dub artisan/ písková, 3*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 290 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 101.2 cm |
Štaní skříň
Forte Milles TEFSS831-Q274 ,168x202x53cm, barva písková / terracotta, 4*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 690 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 201.6 cm |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Forte Pontypool TBLT7127-Q246 šedá 150-200/78/90cm ( 2*karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 990 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 150-200 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Forte Pontypool TBLT7127-Q245 150-200/78/90cm ( 2*karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
8 400 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 200.00 |
Vitrína
Forte Pontypool PNTV512-Q214 119,3/156,2/43,5cm (3*karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
8 790 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 156.00 |
Šatní skříň
Forte CHANTON BLQS928E1-C964 dub artisan/šedá
Doprava zdarma
skladem
9 390 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 210 |
Manželská postel
Forte COLLET CETL1161-Q271 175x99x206cm, barva dub/písková, 6*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 790 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub, písková |
| Materiál: | MDF |
Komoda
Forte Pontypool PNTK232-Q214 169,2/95,4/43,5cm (3*karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 890 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 95.4 cm |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Forte Formswift 180-230x90cm dub (karton*3)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 900 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 180-230 |
Manželská postel s nočními stolky
Forte CHANTON BLQL181B-C772 šedá/dub (6*Karton)
Doprava zdarma
skladem
10 090 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
Postel
Forte Milles TEFL1122-Q274 ,125x91x205cm, barva písková/ terracotta, 5*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
10 990 Kč
| Velikost matrace: | 120 x 200 |
| Barva: | Písková, terracotta |
| Materiál: | MDF |
Šatní skříň
Forte COLLET CETS32332-Q280 200x201x61cm, barva dub/písková, 6*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 390 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 200.5 cm |
Obývací stěna
Forte Havanna HVNM01L-D67 334,4x185x42cm, barva dub, 7*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
12 200 Kč
| Barva: | Dub |
| Šířka (cm): | 334,4 cm |
Vitrína
Forte Formswift 135x161x50cm dub (karton*2)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
12 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 162.00 |
Vitrína
Forte Pontypool 183x202x43cm dub/šedá (karton*5)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
13 490 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 202.00 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
