Výpis produktů výrobce Forte
Nejprodávanější produkty v kategorii Forte
| 1 |
|
Forte ALICE SPRINGS ACSS822-M888 dub artisan/ sv. zelená (2*Karton) |
skladem
|
4 290 Kč | |
| 2 |
|
Forte HIGH ROCK HRKV721R-M197 (3*Karton) |
skladem
|
5 490 Kč | |
| 3 |
|
Forte BOHOL BRCT501-M478 sv.šedá/dub (1*Karton) |
skladem
|
1 990 Kč |
Celkem 78 produktů
Komoda
Forte ALICE SPRINGS ACSK211-U72 terracotta (2*Karton)
Poslední kus
ihned k expedici
3 390 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 83 |
LED osvětlení nábytku
Forte Pontypool WW01 teplá bílá (karton*1)
Poslední kus
ihned k expedici
490 Kč
Komoda
Forte CHELSEA CHLK45-D78 dub Artisan (1*Karton)
skladem
3 290 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 128.00 |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK45-U42 matně bílá (1*Karton)
skladem
3 090 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 128.00 |
Kávový stolek
Forte BREATHTAKER CFTT5024-D78 dub artisan (1*Karton)
skladem
2 290 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Forte TOBAGO CFTT5024-U72 terractta (1*Karton)
skladem
2 390 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | MDF |
Manželská postel s nočními stolky
Forte CHANTON BLQL181B-C772 šedá/dub (6*Karton)
Doprava zdarma
skladem
10 090 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
Komoda
Forte CHANTON BLQK351L-C772 šedá/dub
Doprava zdarma
skladem
6 390 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 107.00 |
Šatní skříň
Forte CHANTON BLQS928E1-C964 dub artisan/šedá
Doprava zdarma
skladem
9 390 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 210 |
Nohy k televizní komodě
Forte BREATHTAKER BTHZ51ST-904 černá (1*Karton)
skladem
1 390 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 16.00 |
Noční stolek
Forte COLLET CETK012-Q303 ,45,5x42x41cm, barva dub/písková, 1*karton
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 41.7 cm |
Komoda
Forte Ganymebe GNMK22L-U58 ,80x82,3x34cm, barva sv.šedá, 1*karton
skladem
2 200 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 82.3 cm |
Komoda
Forte Ganymebe GNMK22L-U59 ,80x82,3x34cm, barva sv.zelená, 1*karton
skladem
2 300 Kč
| Barva: | Zelená |
| Výška (cm): | 82.3 cm |
Komoda
Forte Ganymebe GNMK22L-U60 ,80x82,3x34cm, barva písková, 1*karton
skladem
2 190 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 82.3 cm |
Knihovna
Forte Mauro MXXR221-U88 ,73x73x33cm, barva taupe, 1*karton
skladem
1 400 Kč
| Barva: | Taupe |
| Výška: | 73 cm |
Knihovna
Forte Mauro MXXR331-D95 ,107x107x33cm, barva dub, 1*karton
skladem
2 600 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška: | 107 cm |
Knihovna
Forte Mauro MXXR411-D41F ,38x142x33cm, barva dub pískový, 1*karton
skladem
1 490 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška: | 141 cm |
Botník
Forte ALICE SPRINGS ACSS822-M888 dub artisan/ sv. zelená (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 290 Kč
| Barva: | Zelená |
| Výška (cm): | 192 |
Vitrína
Forte HIGH ROCK HRKV721R-M197 (3*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 490 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 194 |
Konferenční stůl
Forte BOHOL BRCT501-M478 sv.šedá/dub (1*Karton)
Poslední kus
skladem
1 990 Kč
| Barva: | Světle šedá, dub |
| Materiál desky: | MDF |
Coffe stolek
Forte BREATHTAKER CFTT5024-D108 dub
Poslední kus
skladem
2 290 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
