Výpis produktů výrobce Forte
Nejprodávanější produkty v kategorii Forte
| 1 |
|
Forte ALICE SPRINGS ACSK321-U60 písková (2*Karton) |
skladem
|
4 090 Kč | |
| 2 |
|
Forte ALICE SPRINGS ACSK221-U59 sv.zelená/ sv.zelená (1*Karton) |
skladem
|
2 390 Kč | |
| 3 |
|
Forte ALICE ACSV711-U72 terractta (2*Karton) |
skladem
|
4 190 Kč |
Celkem 79 produktů
Komoda
Forte ALICE SPRINGS ACSK321-U60 písková (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 090 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 121.00 |
Psací stůl
Forte MT311-120 138,2/75,3/60cm (2*karton)
Poslední kus
skladem
4 100 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 138 cm |
Vitrína
Forte ALICE ACSV711-U72 terractta (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 190 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 179 |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK26-U42 bílá mat (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 190 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 80 |
Komoda
Forte COLLET CETK221L- Q280 ,116x93x41cm barva dub/písková, 2*karton
Poslední kus
skladem
4 200 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 115.7 cm |
Botník
Forte ALICE SPRINGS ACSS822-M888 dub artisan/ sv. zelená (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 290 Kč
| Barva: | Zelená |
| Výška (cm): | 192 |
Komoda
Forte ALICE ACSK321-U72 terracotta (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 121.00 |
Policová skříň
Forte Milles TEFR721-Q274 ,59x202x42cm, barva písková / terracotta, 2*karton
Poslední kus
skladem
4 290 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 201.6 cm |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK26-D78 dub artisan (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 390 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 80 |
Televizní komoda
Forte MAREDA MAQT121R-M966 dub/písková (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 490 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 52.00 |
Televizní stolek
Forte Louoto 225x58x42cm
Poslední kus
skladem
4 990 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 57.7 cm |
Regál
Forte MAREDA MAQV711-M966 dub/písková (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 990 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 196 |
Komoda
Forte MAREDA MAQK221-M966 dub/písková (2*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 93.00 |
Vitrína
Forte HIGH ROCK HRKV721R-M197 (3*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 490 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 194 |
Vitrína
Forte SAITAMA SQMV721R-M826 dub/světle šedá (3*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 690 Kč
| Barva: | Šedá, hnědá |
| Výška (cm): | 200 cm |
Televizní komoda
Forte terakota / dub, 215/41,5/41,3cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 41.50 |
Komoda
Forte BREATHTAKER BTHK233-Q191 terracotta/dub (3*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 83 |
Moderní jídelní stůl
Forte HIGH ROCK HUDT403-M219 (2*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 300 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 166.00 |
Komoda
Forte CHANTON BLQK351L-C772 šedá/dub
Doprava zdarma
skladem
6 390 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 107.00 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
