Výpis produktů výrobce Forte
Nejprodávanější produkty v kategorii Forte
| 1 |
|
Forte BREATHTAKER CFTT5024-D108 dub |
skladem
|
2 290 Kč | |
| 2 |
|
Forte BASELINE BLPR313-H51 vintage (1*Karton) |
skladem
|
1 290 Kč | |
| 3 |
|
Forte BREATHTAKER CFTT5024-Z13M černý (1*Karton) |
skladem
|
2 290 Kč |
Celkem 79 produktů
Konferenční stolek
Forte TOBAGO CFTT5024-U72 terractta (1*Karton)
skladem
2 390 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | MDF |
Botník
Forte ALICE SPRINGS ACSK221-U59 sv.zelená/ sv.zelená (1*Karton)
Poslední kus
skladem
2 390 Kč
| Barva: | Zelená |
| Výška (cm): | 99 |
Televizní komoda
Forte ALICE ACST131-U60 písková (1*Karton)
Poslední kus
skladem
2 490 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 42 |
Televizní komoda
Forte ALICE ACST131-U72 terracotta (1*Karton)
Poslední kus
skladem
2 590 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 42 |
Knihovna
Forte Mauro MXXR331-D95 ,107x107x33cm, barva dub, 1*karton
skladem
2 600 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška: | 107 cm |
Police
Forte Louoto LTOB01-D78 ,225x171x25cm, barva dub artisan, 1*karton
Poslední kus
skladem
2 990 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 25 cm |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK45-U42 matně bílá (1*Karton)
skladem
3 090 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 128.00 |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK45-D78 dub Artisan (1*Karton)
skladem
3 290 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 128.00 |
Komoda
Forte ALICE SPRINGS ACSK211-U72 terracotta (2*Karton)
Poslední kus
ihned k expedici
3 390 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 83 |
Televizní stolek
Forte SAITAMA SQMT221R-M826 (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 590 Kč
| Barva: | Světle šedá, dub |
| Výška (cm): | 67.00 |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK24-U42 bílá mat (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 590 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 80 |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK24-D78 dub artisan (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 690 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 80 |
Police
Forte BREATHTAKER BTHVH331-Q192 dub/terracotta (3*Karton)
Poslední kus
skladem
3 790 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Hloubka (cm): | 34.00 |
Komoda
Forte Milles TEFK321-Q275 ,104x125x42, barva písková / terracotta, 2*karton
Poslední kus
skladem
3 790 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 124.8 cm |
Komoda
Forte SAITAMA SQMK221-M826 dub (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 890 Kč
| Barva: | Světle šedá, dub |
| Výška (cm): | 102 |
Komoda
Forte HIGH ROCK HRKK221-M197 (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 990 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 85 |
Vitrína
Forte ALICE ACSV711-U60 písková (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 990 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 179 |
Vitrína
Forte Louoto LTOV723R-M946 ,61x198x42cm, barva dub artisan/ písková, 2*karton
Poslední kus
skladem
4 000 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 197.2 cm |
Komoda
Forte ALICE SPRINGS ACSK223-U72 terracotta (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 048 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 83 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
