Výpis produktů výrobce Forte
Nejprodávanější produkty v kategorii Forte
| 1 |
|
Forte CHELSEA CHLK45-U42 matně bílá (1*Karton) |
skladem
|
3 090 Kč | |
| 2 |
|
Forte CHELSEA CHLK26-D78 dub artisan (2*Karton) |
skladem
|
4 390 Kč | |
| 3 |
|
Forte Pontypool 183x202x43cm dub/šedá (karton*5) |
skladem
|
13 490 Kč |
Celkem 79 produktů
Police
Forte BREATHTAKER BTHVH331-Q192 dub/terracotta (3*Karton)
Poslední kus
skladem
3 790 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Hloubka (cm): | 34.00 |
Police
Forte GALACTIQUE EOLB01-M821 dub/písek (1*Karton)
Poslední kus
skladem
1 390 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Hloubka (cm): | 27.00 |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK24-D78 dub artisan (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 690 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 80 |
Vitrína
Forte Formswift 135x161x50cm dub (karton*2)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
12 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 162.00 |
Televizní stolek
Forte Louoto 225x58x42cm
Poslední kus
skladem
4 990 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 57.7 cm |
Manželská postel
Forte COLLET CETL1161-Q271 175x99x206cm, barva dub/písková, 6*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 790 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub, písková |
| Materiál: | MDF |
Komoda
Forte COLLET CETK221L- Q280 ,116x93x41cm barva dub/písková, 2*karton
Poslední kus
skladem
4 200 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 115.7 cm |
Komoda
Forte Louoto LTOV241-M946 ,199,5x101x42cm, barva dub artisan/ písková, 3*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 290 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 101.2 cm |
Policová skříň
Forte Milles TEFR721-Q274 ,59x202x42cm, barva písková / terracotta, 2*karton
Poslední kus
skladem
4 290 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 201.6 cm |
Psací stůl
Forte Milles TEFB221-U60 ,125x77x53, barva písková, 1*karton
Poslední kus
skladem
2 390 Kč
| Barva: | Písková |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 124.8 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
