Výpis produktů výrobce Forte
Nejprodávanější produkty v kategorii Forte
| 1 |
|
Forte BREATHTAKER CFTT5024-D108 dub |
skladem
|
2 290 Kč | |
| 2 |
|
Forte BASELINE BLPR313-H51 vintage (1*Karton) |
skladem
|
1 290 Kč | |
| 3 |
|
Forte BREATHTAKER CFTT5024-Z13M černý (1*Karton) |
skladem
|
2 290 Kč |
Celkem 79 produktů
Regál
Forte BASELINE BLPR313-H51 vintage (1*Karton)
Poslední kus
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 111 cm |
Kávový stolek
Forte BREATHTAKER CFTT5024-Z13M černý (1*Karton)
Poslední kus
skladem
2 290 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | MDF |
Komoda
Forte ALICE SPRINGS ACSK321-U60 písková (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 090 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 121.00 |
Botník
Forte ALICE SPRINGS ACSK221-U59 sv.zelená/ sv.zelená (1*Karton)
Poslední kus
skladem
2 390 Kč
| Barva: | Zelená |
| Výška (cm): | 99 |
Konferenční stolek
Forte GALACTIQUE CNF2T501-M821 (1*Karton)
Poslední kus
skladem
1 990 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál desky: | MDF |
Komoda
Forte HIGH ROCK HRKK221-M197 (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 990 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 85 |
Vitrína
Forte ALICE ACSV711-U72 terractta (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 190 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 179 |
Televizní komoda
Forte ALICE ACST131-U60 písková (1*Karton)
Poslední kus
skladem
2 490 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 42 |
Vitrína
Forte ALICE ACSV711-U60 písková (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 990 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 179 |
Komoda
Forte ALICE SPRINGS ACSK223-U72 terracotta (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 048 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 83 |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK26-D78 dub artisan (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 390 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 80 |
Vitrína
Forte Pontypool 183x202x43cm dub/šedá (karton*5)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
13 490 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 202.00 |
Police
Forte Louoto LTOB01-D78 ,225x171x25cm, barva dub artisan, 1*karton
Poslední kus
skladem
2 990 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 25 cm |
Komoda
Forte SAITAMA SQMK221-M826 dub (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 890 Kč
| Barva: | Světle šedá, dub |
| Výška (cm): | 102 |
Hnihovna
Forte BASELINE PLUS BLPR713-H51 vintage (2*Karton)
Poslední kus
skladem
2 190 Kč
| Barva: | Dřevo |
| Výška: | 197.5 cm |
Moderní jídelní stůl
Forte HIGH ROCK HUDT403-M219 (2*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 300 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 166.00 |
Komoda
Forte MAREDA MAQK221-M966 dub/písková (2*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 93.00 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Forte Formswift 180-230x90cm dub (karton*3)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 900 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 180-230 |
Noční stolek
Forte Milles TEFK011-Q274 ,49x48x42cm, barva písková/ terracotta, 1*karton
Poslední kus
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 48 cm |
Psací stůl
Forte MT311-120 138,2/75,3/60cm (2*karton)
Poslední kus
skladem
4 100 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 138 cm |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Forte Pontypool TBLT7127-Q246 šedá 150-200/78/90cm ( 2*karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 990 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 150-200 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
