Výpis produktů výrobce Faber
Nejprodávanější produkty v kategorii Faber
| 1 |
|
Faber STILO COMFORT ISOLA BK MATT A90 |
skladem
|
22 158 Kč | |
| 2 |
|
Faber INKA PLUS HCS BK A70 |
skladem
|
7 605 Kč | |
| 3 |
|
Faber HIGH-LIGHT WH MATT KL A91/2 |
skladem
|
42 768 Kč |
Celkem 130 produktů
Vestavný odsavač par
Faber INKA SMART C LG A70
Záruka 5 let
skladem
3 080 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 335 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber MAXIMA TOUCH NG AM/X A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 782 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 730 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Faber BEAT DG MATT F45
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 969 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 43 cm |
| Výkon odsávání: | 740 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA LUX 3.0 WH MATT A52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 528 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 590 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber FLEXA LUX GLASS NG W A60
Záruka 5 let
skladem
4 941 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 420 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA PLUS HC BK A70 305.0751.362
skladem
4 710 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 590 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber MAXIMA TOUCH NG BK A60
Doprava zdarma
skladem
9 243 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Indukční varná deska s integrovaným odsavačem par
Faber GALILEO BOLD A83
Doprava zdarma
skladem
42 993 Kč
Indukční varná deska s integrovaným odsavačem par
Faber GALILEO LINEAR F83
Doprava zdarma
skladem
39 996 Kč
Indukční varná deska s integrovaným odsavačem par
Faber GALILEO SLIM F60
Doprava zdarma
skladem
39 996 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
