Výpis produktů výrobce Faber
Nejprodávanější produkty v kategorii Faber
| 1 |
|
Faber 741 PLUS PB W A60 |
skladem
|
2 691 Kč | |
| 2 |
|
Faber INKA LUX 3.0 X A52 |
skladem
|
11 547 Kč | |
| 3 |
|
Faber HEAVEN GLASS 2.0 WH KL A90 |
skladem
|
38 988 Kč |
Celkem 129 produktů
Vestavný odsavač par
Faber Victory 2.0 X A77
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
15 984 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 77 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber TWEET EV8 WH A80
Doprava zdarma
skladem
12 501 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-LIGHT EV8P WH MATT A52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
22 626 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber DAISY PLUS WH A55
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
13 356 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 55 cm |
| Výkon odsávání: | 720 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-NOVA PREMIUM X KL A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
16 947 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber STILO COMFORT WH MATT A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 547 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 690 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber DAISY PLUS BK A55
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 996 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 55 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-LIGHT EV8 WH MATT KL A70
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
23 589 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber STILO COMFORT BK MATT A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 547 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 690 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber GLAM LIGHT ZERO DRIP BK A80
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
17 811 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 78 cm |
| Výkon odsávání: | 730 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber STEELMAX EV8 WH/X A80
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 660 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 730 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-LIGHT EV8 BK MATT KL A52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
22 626 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 36.5 cm |
| Výkon odsávání: | 635 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA LUX 3.0 X A70
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 402 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-NOVA ZERO DRIP LITE BK A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
16 902 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Stropní odsavač par
Faber HEAVEN DUAL LIGHT X FLAT KL A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
A +
Záruka 5 let
A +
skladem
38 412 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Faber CORINTHIA ISOLA EV8 WH MATT/TS A37
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
35 244 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 37 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber GLAM LIGHT ZERO DRIP SAND A80
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
17 811 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 750 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-NOVA AIR X/BK KL A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
23 103 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber MAXIMA NG AM/X A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 992 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber STILO COMFORT WH MATT A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 982 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Faber STILO COMFORT ISOLA WH MATT A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
22 158 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
