Výpis produktů výrobce Faber
Nejprodávanější produkty v kategorii Faber
| 1 |
|
Faber 741 PLUS PB W A50 |
skladem
|
2 583 Kč | |
| 2 |
|
Faber TWEET EG8 BK A80 |
ihned k expedici
|
12 321 Kč | |
| 3 |
|
Faber INKA PLUS HCS X A52 (305.0602.049) |
skladem
|
6 948 Kč |
Celkem 130 produktů
Komínový odsavač par
Faber CYLINDRA EV8 X A37
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
17 811 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 37 cm |
| Výkon odsávání: | 570 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber FLEXA HIP NG AM/X A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 391 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 420 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber FABULA PLUS EV8 BK A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
40 032 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-NOVA SMART X A90 305.0554.580
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 891 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 360 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber FLEXA HIP NG BK A60
Záruka 5 let
skladem
3 771 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 420 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-NOVA SMART X A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 243 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 360 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-NOVA TOUCH X/BK A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
16 965 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber TENDER X A60
Doprava zdarma
skladem
7 506 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 400 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber MAXIMA TOUCH NG AM/X A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 782 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 730 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber STRIP SMART PB BK A90/3
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 975 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 400 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber IN-NOVA PREMIUM BK MATT A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
16 362 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber STEELMAX EV8BK/XA80
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 320 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 730 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber MAXIMA NG ECO BK A90 315.0751.364
Doprava zdarma
skladem
6 480 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Faber BEAT DG MATT F45
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 969 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 43 cm |
| Výkon odsávání: | 740 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA LUX 3.0 WH MATT A52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 528 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 590 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber RANCH ANGOLO WH A100 bez rámu
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 484 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 100 cm |
| Výkon odsávání: | 450 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber DAISY PLUS WH A80
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
14 958 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 770 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Faber STILO COMFORT ISOLA X A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
20 214 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber MAXIMA NG AM/X A90
Doprava zdarma
skladem
9 882 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA LUX 3.0 PREMIUM X A52 KL (305.0658.601)
Doprava zdarma
skladem
17 928 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 670 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA PLUS HC BK A70 305.0751.362
skladem
4 710 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 590 m3/h |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
